Tel: 0 506 853 96 65
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Makine Yün Halı Modelleri Yıkama

29 Eylül 2017
93 kez görüntülendi
Makine Yün Halı Modelleri Yıkama

Yün Halı Modelleri Yıkama Hizmetimiz

Piyasa değeri yüksek olan makine yün halılarınız Ankara halı yıkama şubemiz tarafından layıkıyla temizlenmektedir.

Ülkemizde makine halıcılığı nın bugünkü anlamda gelişmesinin 25 30 yıllık bir mağazası vardır. Makine halıcılık el dokuma halıları kadar emek istemese de makine gücüne dayandığı için kıyas dahi yapılamayacak derecede hızlı ve verimli şekilde üretime dayanır. Birkaç saat içerisinde 1000 metrekare civarında halı imal etme kapasitesi olmasına rağmen sanat değeri taşımazlar. Kullanılan renk sayısı sınırlıdır ve düğüm tekniği yoktur. El dokuma yün halıları ile kıyaslanamasa da çok rağbet gören halılardır ve yıkama işlemi baştan savma yapılmamalıdır.

Bu yüzden firmamız halılarınıza uygun makine yün halı yıkama teknikleri ile halılarınızı yıkamaktadır.

Ankara Halı Yıkama Makinalarımız

Yüksek maliyetli ve fiyatlı makine yün halılarınızı kullanım sürenize bağlı olarak periyodik zaman dilimlerinde ve mevsim geçişlerinde yıkamak gerekir. Görünüşleri bakımından el dokuma yün halılarından farkı olmayan bu halıların bu görünüşünün zarar görmemesi ve yeni alınmış gibi kullanılmaya devam edilebilmesi için kalifiye personellerden oluşan ve üstün teknolojik yıkama makinalarının kullanıldığı halı yıkama firmalarından yardım istenilmelidir. Bu saydığımız hizmetleri eksiksiz sunan firmamız halılarınızı istediğiniz gibi  yıkamaktadır. Bu işlemler için gerekli kalitede ekipmanlarımız ve tecrübeli halı yıkama ekibimiz mevcuttur. Halı yıkama makinalarımızı buradan inceleyebilirsiniz.

yün halı

Ankara Halı Yıkama Deterjanlarımız

Halılarınız sizler için değerlidir. Bize teslim ettiğiniz değerli halılarınıza sizin kadar değer veriyoruz. Ankara halı yıkama şubemizde halı Yıkama piyasasında kullanılan en kaliteli Halı Yıkama deterjanları kullanılmaktadır. Gözünüz arkada kalmadan halılarınızı bize teslim edebilirsiniz. Halı yıkama işleminde kullandığımız deterjanlar hakkında daha ayrıntılı bilgi almak istiyorsanız Halı yıkama deterjanlarımızı bu linkten inceleyebilirsiniz.

Ankara Halı Yıkama Fiyatlarımız

Ankara’da faaliyet göstermekte olan birçok halı yıkayan firmalar ile karşılaştırıldığında firmamız sektörde en üst düzey hizmeti sunmakla birlikte verilen hizmete oranla en düşük seviyede Ankara halı yıkama fiyatları talep etmektedir.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?