Tel: 0 506 853 96 65
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Mamak Koltuk Yıkama

06 Ekim 2017
109 kez görüntülendi
Mamak Koltuk Yıkama

Mamak Koltuk Yıkama Hizmeti

Mamak koltuk yıkama taleplerinizi firmamızdan güvenle karşılayabilirsiniz. Son teknoloji cihazlarla yerinde yıkama işlemi hızlı şekilde sonuçlanmaktadır.

Mamak Hakkında

Ankara’nın eski yerleşim yerlerinden olan Mamak, 430 bin 606 resmi nüfusu ve 600 bin civarı gerçek nüfusu ile önemli merkezlerdendir. Nüfus olarak Türkiye’de bulunan birçok ilçeyi geride bırakmasına rağmen gelişmişlik açısından geri kaldığı söylenebilir. Özellikle 2000’li yıllara kadar çok fazla gelişim göstermemiştir. İlçe önceden Çankaya ilçesindeki bir semt olarak varlığını sürdürmekteydi. Ancak 29 Kasım 1983 tarihinde çıkarılan 2963 sayılı kanunla merkez ilçelerden birisi konumuna gelmiştir. Mamak ilçesi Ankara il merkezine 7 km uzaklıkta yer alır. Güney kısmında Çankaya ve kuzeybatı bölümünde de Altındağ vardır. Ayrıca doğu kısımlarında Elmadağ ve Hasansoğlan ilçeleri bulunur. Toplamda 16 bin 1126 hektarlık bir alanda konumlanan ilçe, 62 mahallesiyle büyümeye devam etmektedir. İlçede resmi ve özel birçok kuruluşlar yer almaktadır. Yaşayan bölge sakinlerinin bütün ihtiyaçlarının giderilmesi hedeflenir.

Mamak Koltuk Yıkama

Koltuk Yıkama Hizmetimiz

Mamak koltuk yıkama firmamız, koltuk temizliği konusunda talepleri olan müşterilerimizin beklentilerini en iyi karşılayacak şekilde faaliyet göstermektedir.  Profesyonel bir çalışma şekli benimseyen kurumumuzda koltuklar son teknoloji makinelerle kolay ve hızlı şekilde temizlenmektedir. Koltuklarınızın hijyenik hale getirilmesi öncesinde bazı kriterler dikkate alınır. Örneğin kumaş çeşitlerine göre temizlik gerçekleşmesi, kullanılan deterjanların ve makine hassasiyet ayarlamasının buna göre yapılması son derece önemlidir. Koltukların kumaşları da kendi içinde değişik çeşit ve kaliteye ayrılır ve her kumaş aynı işlemi görmemelidir.  Firmamızda bulunan eğitimli personelimiz yıkama ve tüm süreçte başarılı bir şekilde faaliyetlerini sürdürür.

İşyeri Koltuk Yıkama

Uzun bir süredir koltuk yıkama hizmetleri veren firmamız, iş yerlerinden gelen talepleri de yerinde yıkama ile karşılamaktadır. Adresinizi firma yetkililerimize bıraktıktan sonra zaman ve ücret konusunda karşılıklı anlaşma yapılır. Bunun sonrasında yetkili personelimiz verilen adrese gelerek kumaş türüne göre sınıflandırma yaparak işlemler başlar. Ancak işletmelerde zaman açısından müşterilerin olmadığı bir dönem seçilerek personelimiz gelecektir. Genel işleyişin engellenmemesi açısından bu detaya önem verilir. Makine ya da büyük alanlar için gelen birden fazla makine, koltuklarınızın yıkama, durulama ve kurutma işlemlerini tek yerden yaparak ideal sonuçlar almanızı sağlar.  Mamak koltuk yıkama kurutma işlemleri bittikten sonra genel kontroller gerçekleştirilir ve süreç tamamlanır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?