Tel: 0 506 853 96 65
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Natoyolu Koltuk Yıkama

21 Ekim 2017
98 kez görüntülendi
Natoyolu Koltuk Yıkama

Natoyolu Koltuk Yıkama Hizmetimiz

Natoyolu koltuk yıkama, alanında deneyimli uzman bir kadroyla size üstün bir hizmet kalitesiyle yardımcı olacaktır.

Natoyolu Hakkında

Ankara Mamak’ta geniş bir alan kaplayan Natoyolu bölgesi, oldukça geniş bir alandır. Natoyolu caddesi üzerinde birçok restoran ve kafe bulunmaktadır, bundan dolayı oldukça kalabalık bir bölgedir. Bölgenin kalabalık olmasının bir başka sebebi ise, Natoyolu caddesi üzerinde bulunan bankalardır. Birçok bankanın bu cadde üzerinde şubesi bulunmaktadır. Hizmet sektörü alanında geniş olan Natoyolu bölgesinde birçok park ve AVM’de bulunmaktadır. Anatolium Alışveriş Merkezi, bunlardan biridir. Cengizhan mahallesine bağlı Natoyolu caddesinde, birçok sokakta bulunmaktadır. Natoyolu yolu bölgesinin kalabalık olması nedeni ile bölgede koltuk yıkama hizmeti veren birçok firmada bulunmaktadır. Güvenilir bir hizmetten faydalanmak isteyen ev hanımları, Natoyolu koltuk yıkamayı rahatlıkla tercih edebilirler.

koltuk yıkama natoyolu

Natoyolu Koltuk Yıkama İle Derinlemesine Temizlik

Evde ve ofislerde derinlemesine bir temizlik için, koltukların temiz olması şarttır. Koltuk yüzeylerinde kahve, çay izleri hatta bazı mobilyalarda su bile leke yapmaktadır. Böyle durumlarda hanımlar, koltukları silmeyi tercih ederler. Fakat koltukların hijyeniğine ne kadar dikkat ederseniz edin, yüzeyde bulunan mikroorganizmaların ölmesi için koltuk yıkama şarttır. Yüzeysel olarak koltukların silinmesi, hem koltukların renginde atmalara sebep olabilir hem de deterjan izi kalabilir. Bundan dolayı, dönem dönem mutlaka koltuk yıkama işlemi yapılmalıdır.

Koltuk Yıkama Nasıl Yapılır?

Koltuk yıkama işlemiyle emiş gücü yüksek aletler sayesinde, yüzeyde ve derinlemesine bulunan bütün kirler temizlenmiş olur. Özel kimyasallar sayesinde koltuklarınız uzun bir süre hijyenik kalır. 180 derecede buhar makineleri ile koltuk yıkama işlemi yapılmakta ve evinizde, ofisinizde, iş yerlerinizde bulunan koltuk ve sandalyeler özenle temizlenmektedir. Natoyolu koltuk yıkama, temizleme işlemi yaptıktan sonra vakumlama sistemi ile de koltuklarınızın çok kısa bir süre içerisinde kuruması sağlamaktadır. Böylece koltuklarınızda nem kokusu meydana gelmez.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?