Tel: 0 506 853 96 65
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Ofis Halıfleks Yıkama

26 Eylül 2017
118 kez görüntülendi
Ofis Halıfleks Yıkama

Ofis Halıfleks Yıkama Hizmeti

Ankara’da kurumsal olarak hizmet veren ofis halıfleks yıkama firması olarak müşterilerimize yardımcı olmaktayız.

Ofis Halıflekslerin Temiz Olmasının Gerekliliği

Pek çoğumuzun evinden çok zaman geçirdiği ofisler, hayatımızın önemli bir kısmını geçirdiğimiz iş yerlerimizdir. Ofislerde, kullanım alanını geniş tutma amacıyla ve ekonomik olması tercih edildiği için genel olarak halıflekslerle kaplanmaktadır. Ancak bazı ofislerde halılar kullanılarak ofisler dekore edilebilmektedir.

Ofisler çalışanlarının ve müşterilerinin ayakkabı ile dolaştığı yerlerdir; bu nedenle ofislerin kirlenmesi kaçınılmazdır. Pek çok ofis temizlik firmaları ile anlaşıp günlük ofislerini temizletmektedir; ancak temizlik firmalarının temizliği süpürme ve silme ile sınırlı kalmaktadır. Halı ya da halıflekslerin süpürülmesi de sadece yüzeysel bir temizlik sağlayıp, kiri ve tozun giderilmesini sağlamaktadır. Oysa ki, halı ve halıflekslerin temizliğinin yıkama işlemi ile derinlemesine gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Firmamız ofislerinizde halı ve halıflekslerinizin temizliğini derinlemesine sağlayan son teknoloji ürünü makineler ve deneyimli, güler yüzlü ve profesyonel personeller ile çalışmaktadır. Ofis halı ve halıflekslerini hızlı, çalışma düzeninizi aksatmayacak şekilde gerçekleştiriyoruz. Aynı zamanda ofis çalışanlarına ve size değer veriyoruz; kullandığımız ürünlerde kimyasal ürüne ya da bileşene izin vermiyoruz. Halı e halıfleks temizliğinde kullandığımız ürünler tamamen bitkisel ürünlerden hazırlanan %100 doğal ürünlerdir.

Ofis Halıfleksini Nasıl Yıkıyoruz?

Ofis halı ve halıflekslerinizi maksimum hızda ve minimum vakitte yıkıyoruz. Ofis halı ve halıfleks yıkama hizmeti için sizinle belirlediğimiz gün ve saatte ofisinize gelip halı ve halıflekslerinizi temizliyor; sizlere teslim ediyoruz. Detaylı ve derinlemesine temizlik yaptığımız ve gelişigüzel temizlik anlayışına yer vermediğimiz için temizliği birkaç adımda maksimum hijyeni sağlayacak şekilde gerçekleştiriyoruz. Temizlik adımlarımızı ise şu şekilde gerçekleştirmekteyiz:

  1. Ön Temizleme: Ofis halı ve halıfleksleri yüksek emiş gücüne sahip süpürgelerimiz ile süpürülerek, kaba kir ve tozdan arındırılır. Böylece ofis halı ve halıfleksleriniz yıkama işlemine hazırlanır.
  2. Derinlemesine Temizlik: Ofis halı ve halıfleksiniz ön temizleme işleminin ardından %100 doğal, insan sağlığına zararlı olmayan temizleyiciler kullanılarak son teknolojiye göre tasarlanmış makinelerimiz yardımıyla köpürtülerek temizlenir. Fırçalanarak yapılan bu işlem sayesinde halı ve halıfleksleriniz maksimum hijyeni sağlayacak şekilde derinlemesine temizlenir.
  3. Yıkama: Ofis halı ve halıfleksleriniz yıkama makinelerimiz ile su verilerek köpükten arındırılır.
  4. Vakumlama: Ofis halı ve halıfleksleriniz yıkama makinesi ile durulandıktan sonra artan kalan su vakumlama makinelerimiz ile çekilir.

Bu işlemlerin ardından halıfleksleriniz birkaç saat içinde tamamen kuruyarak kullanıma hazır hale gelecektir.

.

ofis halıfleks

Ofis Halıfleks Yıkama Fiyatları
Ofisinizdeki halı ve halıfleksin cinsine, türüne, dokuma sıklığına, renklendirme yöntemine göre sizlere sunacağımız hizmete gören değişen ofis halıfleks yıkama fiyatlarımız mevcuttur. Yerinde ofis halı ve halıfleks yıkama fiyatı hakkında bilgi almak için lütfen bize ulaşın.

Diğer hizmetlerimizi buradan görebilirsiniz

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?