Tel: 0 506 853 96 65
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Oran Koltuk Yıkama

14 Kasım 2017
47 kez görüntülendi
Oran Koltuk Yıkama

Kurumsal Oran koltuk yıkama firmamızdan gelen talepleriniz profesyonel bir ekiple memnuniyet veren şekilde sonuçlanmaktadır.

Oran Hakkında

Ankara Çankaya’da yer alan bir mahalledir. Bu bölgede milletvekillerinin sıkça bulundu bilinir. Yüksek katlı lüks konutlar ve çevre düzenlemesi açısından göze hitap eden mimarisiyle güzel bir yerdir. Yakınlarında Turan Güneş Bulvarı gibi yerler yer alır. Bu açıdan merkezi özellikleri olduğu söylenebilir. Yani işleyiş, hareketlilik, arz talep vs. ekonomik durumlar için de aktivitelerin fazla olduğu söylenebilir. Oran Mahallesi’ne araçla, toplu taşıma ile ya da taksiyle gidebilirsiniz. ODTÜ ormanını da gören bu mahalle aynı zamanda yakınlarındaki Eymir Gölü ile de dikkat çekmekte ve sıkça talep görmektedir. Yine mahalleyi çevreleyen Ankara Çevreyolu da buradan geçenlerin uğrak yeri olmasında etkili olmuştur. Oran’da konut fiyatlarına gelince merkezi yerde olması ve mimari yapılanma özellikleri gereği yüksek rakamlar görülebilir.

Oran’da Hizmet Sektörü

Oran koltuk yıkama firmamız hizmet sektöründe faaliyet gösteren kurumsal bir yapılanmadır.  İhtiyacınız olan koltuk yıkama işlemlerinde ev ya da iş yeri fark etmeksizin taleplerinizi firmamıza iletebilirsiniz. Koltuklar, kumaş özellikleri açısından değişik malzeme özellikleri olan eşyalardır ve bunların belli aralıklarla hijyeninin sağlanması gerekir. Firmamız, bu noktada sizin için son teknoloji cihazlarlarla, eğitimli personelle mükemmel sonuçlar almanızı sağlar.  Koltuklarınız ilk günkü gibi temiz ve bakımlı görünecektir.

Evde Koltuk Yıkama

Koltuklarınızın evde yıkanmasını istiyorsanız bu durumda çok sık yıkamamaya ve de deterjan seçiminde kumaşa uygun olanı bulmaya özen gösteriniz. Ayrıca kapsamlı bir temizlik için senede 1 kere firmamıza başvuru yapılması önerilmektedir.

Koltuk Yıkama Fiyatları

Oran koltuk yıkama firmamız koltuk yıkama işlemlerinde ideal fiyatlarla karşınıza çıkar. Bu noktada nasıl belirlendiği ile ilgili sorulara yanıt vermek gerekir. Koltuk yıkama fiyatları, koltuk türü, sayısı gibi özellikler yanında kullanılan cihaz, malzeme, personel sayısı, genel piyasa durumu vs. gibi durumlara göre de belirlenecektir. Firmamız bize başvuru yapan kişi ve kurumlara en iyi fiyatlarla çözüm getirmeyi hedefler. Hatta düzenli olarak koltuk temizliği yapılması gereken kuruluşlarla uzun vadede sözleşme yapılabilmekte ve daha ekonomik çözümler geliştirilebilmektedir.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?