Tel: 0 506 853 96 65
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Otel Halıfleks Yıkama

26 Eylül 2017
88 kez görüntülendi
Otel Halıfleks Yıkama

Otel Halıfleks Yıkama Hizmeti

Otelinizde ağırlayacağınız müşterileriniz için kaliteli ve güvenilir bir otel halıfleks yıkama hizmetini sizlere sunmaktayız.

Otellerde Hijyenik Ortamın Önemi

Oteller, özellikle de yaz ve tatil dönemleri yoğun bir müşteri akımına uğramaktadır. Müşteriler, kaldıkları otelden beklentileri arasında otelin temiz olması kriteri de yer almaktadır. Otellerdeki müşteri sayısının artması, otelin hijyenik olmasının önemini arttırmaktadır. Otellerin hijyenik olması müşteri sayısını ve hizmet kalitesini arttıracaktır. Otelin hijyenik olmaması ise potansiyel müşteri kaybına ve otel kalitesinin düşmesine neden olacaktır. Bu nedenle otellerin, periyodik aralıklarla temizlenmesi ve sürekli steril tutulması gerekmektedir. Halıfleksler geniş kullanım alanı sağladıkları için otellerde halıdan daha çok tercih edilen ürünlerdir. Otellerde en geniş alanı kaplayan halıflekslerin steril tutması, otelin steril olmasında çok büyük önem taşımaktadır. Halıflekslerin temizliğinde firmamız, otellere yerinde yıkama hizmeti vererek; yıkama işlemini maksimum hızda gerçekleştirerek otellerin steril olmasını sağlamaktadır.

otel halıfleks yıkama

Otel Halıfleks Nasıl Yıkanır?

Otel halıfleks yıkama hizmetimizi işinde deneyimli profesyonel ekibimizle ve son teknolojiye göre tasarlanmış halı yıkama makinelerimiz ile gerçekleştirmekteyiz. Otelinizde işlerinizin aksamaması ve müşterilerinizin rahatını kaçırmamak adına oldukça hızlı ve güvenilir bir hizmet veriyoruz. Ekibimiz halıfleksinizi detaylı bir şekilde inceleyerek uygun program  belirleyip halıflekslerinizi tamamen steril hale getirecek hizmeti vermektedir. Otel halıfleks yıkama hizmetimizi şu şekilde gerçekleştirmekteyiz:

  • Ön Temizleme: Otel halıfleksi kaba kir ve tozdan arındırılarak yıkamaya hazır hale getirilir.
  • Uygun Program Belirleme: Otel halıfleksinizin türüne, dokuma sıklığına, ipliklerine, renklendirme tekniğine ve kalınlığına uygun program uzman ekibimiz tarafından seçilir.
  • Temizleme: Uygun programda son teknoloji makinelerimiz halıfleksi insan sağlığına zararlı olmayan %100 bitkisel temizleyiciler ile derinlemesine temizler.
  • Yıkama: Temizleme işleminden sonra halıfleks makinelerimiz ile durulanılarak köpükten arındırılır.
  • Vakumlama: Köpükten arındırılma işleminden sonra arta kalan suyu vakum makinelerimiz ile çekerek, halıflekslerinizi tekrar kullanıma hazır hale getiririz.

Otel Halıfleks Yıkama Fiyatları
Fiyatlar, halıfleksin cinsine, iplik türüne dokumasına göre uygulayacağımız hizmete göre değişiklik göstermektedir. Size istediğiniz zaman hizmet veren firmamızın otel halıfleks yıkama fiyatı hizmet kalitemizin yanında oldukça makuldur. Kreşteki halıfleksleri yerinde yıkama hizmetimiz için lütfen bizim ile irtibata geçin.

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?