Tel: 0 506 853 96 65
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Öveçler Koltuk Yıkama

05 Ekim 2017
125 kez görüntülendi
Öveçler Koltuk Yıkama

Öveçler Koltuk Yıkama Hizmeti

Ankara’da en kaliteli ve profesyonel Öveçler koltuk yıkama hizmetini sunan firmamızla güvenilir hizmetin ayrıcalığını yaşayın.

Öveçler Hakkında

Öveçler, Ankara’nın Çankaya ilçesinde yer alan bir semttir. Ankara’nın şehir merkezine 7,5 km uzaklığında olan Öveçler, Kızılay ve Ulus’tan dolmuş ile ulaşımı sağlanabilen işlek bir yaşam merkezinde bulunan bir semttir. Sakin yerleşim yapısı, şehir planlamasının sadeliği ile dikkat çeken Öveçler, genelde ailelere ve öğrencilere ev sahipliği yapmaktadır. Aynı zamanda pek çok ulusal ve uluslararası çalışan iş yerini de barından Öveçler, ulaşım kolaylığı nedeniyle iş yeri sahipleri ve ticaretle uğraşan esnaflar tarafından sıklıkla tercih edilen Çankaya semtidir. Artan nüfusu ve artan nüfusu ile birlikte artan bilgi ağı ile birlikte Öveç sakinlerinin, kaliteli ve güvenilir çalışan profesyonel firmaların hizmetine olan ilgisi artmaktadır.

koltuk öveçler

Profesyonel Koltuk Yıkama Hizmetine Neden İhtiyacınız Var?

Yoğun iş hayatımızın, okul hayatımızın ardından kendimizi bıraktığımız, yeri gelince saatlerimizi geçirdiğimiz koltuklarımız evimizde en çabuk kirlenen mobilyalardandır. Bu kadar çabuk kirlenen mobilyalar olması, koltukların düzenli olarak temizlenmesi gereken mobilyalardan birisi haline getirir. Mobilyaların temizliğini evinizde yapmaya çalışmanız, koltuğunuzun sadece yüzeyini temizleyip iç kısmının hala kirli kalmasına ve koltuğunuzun kumaşının zarar görmesine neden olacaktır. Bu nedenle koltuğunuzun temizliğinin profesyonel bir firma tarafından gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Öveçler’de hizmet veren profesyonel bir firma olarak Öveçler koltuk yıkama hizmetimizi siz değerli müşterilerimize makul ücretler karşılığı sunuyoruz.

%100 Müşteri Memnuniyeti

Firma olarak, çalışmalarımızda en ön plana müşteri memnuniyetini koymaktayız. Koltuk yıkama hizmetimizi yerine getirirken, sizin taleplerinizi can kulağıyla dinliyor, sizin isteklerinizin dışına çıkmadan ve sizi tamamen tatmin edecek koltuk yıkama hizmeti veriyoruz.

Doğal Temizleyiciler

Firma olarak sizin sağlığınızı önemseyerek doğal temizleyiciler kullanıyoruz. Ürünlerimizde insan sağlığına zararlı kimyasallara ve ürün bileşenlerine yer vermiyoruz. Böylece hem koltuğunuzu temizliyor hem de yıkama işleminin ardından sizin ve ailenizin güvenle koltuklarınızı kullanabilmenize olanak sağlıyoruz.

Profesyonel Ekip Arkadaşları

Koltuklarınızın temizliğini gerçekleştirirken, zarar görmemesi için elimizden geleni yapıyoruz. Bunun için bu sektörde deneyimsiz takım arkadaşları ile çalışmıyoruz. Firmamız, koltuk yıkama hizmetinde yılların deneyimine sahip, profesyonel ve güler yüzlü elemanlar ile çalışmaktadır.

Son Teknoloji Ürünü Makineler

Koltuğunuzu yıkamada kullandığımız makineler son teknoloji ürünü makineler olup, koltuğunuzu derinlemesine temizlememizi sağlayan makinelerdir. Bu makineler sadece koltuğunuzu derinlemesine temizlemekle kalmayıp aynı zamanda koltuğunuzun dokusunun zarar görmemesini sağlayacak Öveçler koltuk yıkama çalışma yapısına sahipt

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?