Tel: 0 506 853 96 65
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Öveçler Perde Yıkama

27 Ekim 2017
126 kez görüntülendi
Öveçler Perde Yıkama

Öveçler Perde Yıkama Hizmetimiz

Kaliteli malzeme seçenekleriyle otomatik makinelerde yapılan Öveçler perde yıkama işlemleriyle en iyi sonuçlar elde etmeniz sağlanmaktadır.

Perde Nasıl Yıkanır?

Perdeler yapısına göre farklı şekillerde yıkanmaktadır. Bu nedenle yapmış olduğunuz talepler doğrultusunda adresinize ulaşacak ekip tarafından teslim alınan perdeleriniz fabrika içerisine getirilerek türlerine göre ayrılmaktadır. Türlerine göre ayrılan perdeler otomatik makineler içerisinde kaliteli malzemelerle yıkanmaktadır. Bu sayede her noktasında daha etkili şekilde temizleme işlemi yapılmaktadır. Perdelerde var olan lekelere karşı leke çıkarıcı ürünler ile müdahale edilmektedir.

Yıkama işleminin tamamlanmasının ardından durulama işlemi yapılarak perdelerdeki deterjan kalıntılarının temizlenmesi sağlanmaktadır. Durulama işleminin tamamlanmasının ardından kapalı kurutma alanlarında alınan perdeler güneş görmeyecek şekilde kurulmaktadır. Özellikle güneş perdelerin rengine ve yapısına zarar verebileceğinden kurutma işlemi bu şekilde yapılmaktadır. Profesyonel ekip tarafından yapılan çalışmalar kısa süre içerisinde perdelerin yıkanarak yeniden adresinize teslim edilmesini sağlamaktadır.

Öveçler Stor Perde Yıkama

Stor perdeler kullanımı açısından özellikle sistemi nedeniyle yıkama sırasında dikkat edilmesi gereken perdeler arasında yer almaktadır. Kullanmakta olduğunuz stor perdelerin kirlenmesi durumunda Öveçler perde yıkama şubemiz ile sizlere profesyonel şekilde hizmet sunmaktayız. Adresinizden teslim alınan perdeleriniz yıkama işlemi sırasında gerekli itina gösterilerek profesyonel şekilde yıkamaktadır. Bu sayede kısa süre içerisinde temizlenen perdeler yeniden adresinize teslim edilmektedir.

Öveçler Tül Perde Yıkama

Öveçler Zebra Perde Yıkama

Stor perdelerin farklı bir türü olarak tercih edilen zebra perdeleri yıkama işlemi yapılırken sistemine zarar vermeden otomatik makineler içerisinde yıkama yapılmaktadır. Kullanmış olduğumuz kaliteli malzeme seçenekleri daha etkili şekilde temizleme işlemi yapılmasını sağlar. Otomatik makinelerde sırası ile yapılan yıkama işlemleri sayesinde öncelikle şampuanlama ve daha sonrasında durulama işlemi yapılarak perdeler kurumaya hazır hale getirilmektedir. Güneş görmeyen alanlarda yapılan kurutma işlemleriyle işlem tamamlanmaktadır.

Öveçler Jaluzi Perde Yıkama

Farklı perde seçenekleri arasında yer alan jaluzi perdeler özellikle günümüzde yaygın olarak kullanılmaktadır. Bu nedenle kullanmakta olduğunuz bu tür perdeleri temiz etmek istediğinizde profesyonel yardım almanız gerekir. Uzun yıllardır bu alanda vermiş olduğumuz hizmetler sayesinde ihtiyaç duyduğunuz her durumda profesyonel hizmet almanız için sizlere yardımcı olmaktayız.

Öveçler Tül Perde Yıkama

Hızlı teslimat seçeneğini ile hizmet veren firmamız kısa süre içerisinde tamamlanan işlemlerin ardından perdelerinizin adresinize teslim edilmesini sağlamaktadır. Kullanmakta olduğunuz tül perdelerinizi etkili şekilde temizlenmesini istediğiniz her durumda Öveçler perde yıkama şubemiz ile sizlere kaliteli hizmet sunmaktayız. Otomatik makineler içerisinde yapılan yıkama işlemlerinin ardından perdeleriniz uzun süre hijyenik şekilde kullanılabilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?