Tel: 0 506 853 96 65
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Perde Yıkama

02 Ekim 2017
145 kez görüntülendi
Perde Yıkama

Perde Yıkama Hizmeti

Perde yıkama talepleriniz için kurumsal yapıdaki firmamıza başvurularınızı yapabilirsiniz.  Son teknoloji cihazlarla temizlik yapılmaktadır.

Perde Nasıl Yıkanır?

Profesyonel bir çalışma ile eğitimli personelin yaptığı perde yıkama işlemleri temelde sınıflandırma doğrultusunda gerçekleşmektedir. Bu sınıflandırmadaki temel amaç, ürünlerin temizlenmesi sırasında zarar görmemesidir. Gelişigüzel yapılan perde temizlikleri beraberinde ürünün ömrünü kısaltma ya da şeklini bozma gibi sorunlara neden olabilir. Örneğin tül perdenin temizlenme yöntemleri ile jalûziler aynı olmayacaktır. Jalûzilerde kullanılan temizleyici ürünler daha sert olabilir. Tüllerde ise çamaşır yıkamaya benzer bir durum görülür. Bunun dışında süreçle ilgili merak edilenler için perde yıkama işlemleri şöyle gerçekleştirilir:

  • Perde yıkama talepleri alınırken türü öğrenilir ve adres ile teslimat konularında zaman verilir. Firma yetkili personelimiz, yoğunluk ve durum aciliyeti konusunda değerlendirme yaparak işlemleri gerçekleştirecektir.
  • Perdeler adresinizden alındıktan sonra yıkama alanlarına götürülür ve burada sınıflandırılır. Özelliklerine göre yıkama yöntemleri belirlenir.
  • Benzer perde malzemeleri ortak alanlarda toplanarak temizlemeye hazır hale getirilir.
  • Kumaş ve ana malzeme özelliklerine göre deterjan belirlenir.
  • Temizleme işlemleri tamamlanır, kurulama ile tamamlanır.
  • Genel kontrol yapılır. İstenen temizlik sağlanamamışsa yeniden temizlenir.
  • Zor lekelerde önceden müdahale yapılarak geçmesinin kolaylaşması hedeflenir.
  • Teslimat sırasında yine kontroller yapılır ve de işlem bitirilir.

ankara-stor-perde-yıkama

Perdeleri Uzun Süre Kullanmak İçin

Perdelerlin bakımı, uzun süre sorunsuz kullanım için son derece önemlidir.  bakımdan kasıt, doğru yıkanması, doğru şekilde silinmesi vs. dir. Uzun süre hiç temizlenmeyen, devamlı güneşe maruz kalan perdeler zarar görebilir. Güneşlik ve ahşaptan yapılanlar belki çok etkilenmese de tül gibi ince yapıdaki malzemelerde güneş hasar bırakabilir. Ayrıca çamaşır suyu gibi beyazlatıcılar perdenin zarar görmesine neden olur. Ekonomik açıdan boşa para harcamamak ve devamlı perdelerinizi yenilememek için bu tür basit uyarılar artı sağlayacaktır. Dikkatsiz kullanımlar beraberinde olumsuz sonuçlar getirir.

Perde Yıkama Fiyatları
Perde yıkama fiyatları kurumsal firmamız tarafından bazı kriterler dikkate alınarak belirlenmiştir. Genel piyasa fiyatları değerlendirildiğinde oldukça uygun olan bu rakamlar müşterilerin kolayca hizmet alması için de idealdir. Metre kare üzerinden hesaplanıldığında perde çeşitleri de dikkate alınarak bir fiyat listesi oluşturulabilir. Buna göre stor perdelerin metre karesi 5 lira, zebra perdelerin 5 lira, tül perdeler 3 lira, kadife perdeler 5 lira, fon perdeler 5 lira ve jaluzi perdeler de 8 lira olarak belirlenmiştir. Hizmetlerimiz hakkında daha çok bilgi için firmamızı aramanız, yetkililerle görüşmeniz önerilir

 

 

 

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?