Tel: 0 506 853 96 65
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Pursaklar Koltuk Yıkama

28 Kasım 2017
46 kez görüntülendi
Pursaklar Koltuk Yıkama

Pursaklar koltuk yıkama, evinizde işinizde güvenilir ve hijyenik bir koltuk yıkama hizmeti sunmaktadır.

Pursaklar Hakkında

Pursaklar, Ankara merkezde bulunan en eski köylerdendir. Bugünkü Pursaklar, 19. Yüzyılın sonunda 35-40 hanelik bir köyken günümüzde bu konumuna gelmiştir.

Ankara’nın önemli bölgelerinden olan Pursaklar, kalabalık bir bölgedir. Beldenin doğu kısmında Çubuk barajı bulunmaktadır. Ankara çevre yoluna yakın olan Pursaklar ayrıca Esenboğa havalimanına giden yol güzergâhında yer almaktadır. Bundan dolayı bu bölgede trafik de oldukça yoğundur. Bölgenin kalabalık olması, hizmet alanlarının da geniş olmasını sağlamıştır. Birçok restoran ve kafenin yanı sıra birçok alışveriş merkezi, park ve marketler zinciri de bulunmaktadır. Evcil hayvanlar parkı, Özgürlük parkı, Necip Fazıl Parkı, Ertuğrul Gazi Parkı, Sudem Parkı, Safa Parkı, Tebessüm Piknik Alanı, Vali Recep Yazıcıoğlu Parkı, bölgenin park ve bahçe ihtiyacını fazlası ile karşılamaktadır. Furya AVM, Pursak bölgesinin en geniş ve en uygun AVM’sidir. Pursaklar bölgesinde, birçok banka şubesinin de bulunması bölgenin gelişimini ve nüfus yoğunluğunu etkilemiştir.

Pursaklar Ekonomik Koltuk Yıkama

Evimizde ve ofislerimizde yıllarca duran koltukların kirleri bir süre sonra yüzeye çıkar. Bazı lekeler nemli bir bez yardımıyla geçse de çoğu lekeler derinlemesine iz bırakır. Koltuk silme işlemi de bu yönüyle risklidir. Deterjan kullanmanız durumunda koltuk döşemenizde hiç çıkmayacak izler kalabilir ya da kir daha çok alana yayılabilir veya bir bölgenin rengi diğer bölgelere göre açık kalabilir. Bundan dolayı ev ve iş yerlerinizdeki koltuklarınızı en ekonomik şekilde, Pursaklar koltuk yıkama aracılığı ile yıkayabilirsiniz.

Pursaklar Koltuk Yıkamada Derinlemesine Temizlik

Koltuk yıkama konusunda tecrübeli ev hanımları, her firmaya güvenmemeleri gerektiğini anlamışlardır. Hem koltukların temizliği hem de uzun süreli kullanımı için güvenilir bir firma tercih edilmesinde fayda var. Koltuklar, derinlemesine temizlenmeli ve kirleri daha sonra yüzeye çıkmamalıdır. Vakumlama gücü sayesinde koltukların çabuk kuruması sağlanır. Böylece koltuklarınızı aynı gün kullanmaya devam edersiniz. Pursaklar koltuk yıkama, koltuk yıkama hizmetini alanında ki tüm teknolojik aletleri kullanmaktadır. Böylece koltuklarınız, güven içerisinde güvenilir bir hizmet kalitesiyle yıkanır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?