Tel: 0 506 853 96 65
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Sandalye Yıkama

29 Eylül 2017
97 kez görüntülendi
Sandalye Yıkama

Sandalye Yıkama Hizmeti

Sandalye yıkama işlemlerinde profesyonel temizlik hizmetlerini firmamızdan güvenle alabilirsiniz.  Kafe ve restoranlardaki sandalyeler özenle temizlenmektedir.

Sandalye Nasıl Yıkanır?

Sandalyelerin yıkanması işlemi özellikle kalıcı lekelerin olduğu ve ana malzeme gereği zor leke çıkartan ürünlerde profesyonel bir işlem gerektirebilir. Ayrıca sayı olarak çok fazla olması nedeniyle sandalye yıkama işlemlerinde kurumumuzdan yardım alabilirsiniz. Genel bir fikir vermesi açısından işlemler şöyle gerçekleştirilir:

  • Öncelikle nerede, nasıl ve ne zaman yıkanacağı belirlenir. Bazen işletmelerin boş alanları olabildiğinden burada yıkama işlemi yapılabilir. Bazen de alınarak yıkama alanlarına götürülebilir.
  • Müşterilerimize belli bir zaman verilir. Yani işlemlerinin aksamaması adına planlı şekilde hareket edilmektedir.
  • Yıkama işlemlerinden önce genel bir kontrol yapılarak kumaş alanlarında kalıcı lekelerin olup olmadığına bakılır. Bazı sandalyelerin koltuk bölümlerinde zor lekeler olabilmektedir. Bunlar için leke çıkarıcılardan yararlanılır.
  • Yıkama işlemi devam ederken sandalye çeşidi dikkate alınır. Bazı kumaşlar hassas olduğundan deterjanlar da farklı seçilir. Ayrıca gövde bölümü temizliğinde de ahşap- plastik ayrımı gözetilir.
  • Temizleme işlemi bittikten sonra kurumaya bırakılır.
  • Belirtilen zamanda teslimat gerçekleşir. Ahşap olan sandalyeler isteğe göre parlatılabilir.
  • Sandalyelerin genel yapısı bozulmayacak şekilde tüm temizlik işlemleri yapılır.
  • Müşterilerimizden de kontrollerin yapılması istenir ve işlemler sonlanır.

Sandalye Bakımı Nasıl Olmalı?

Eğer bir işletmeyseniz ve müşterilerinize hizmet verirken sandalyelerden yararlanıyorsanız kapsamlı temizlik dışında ayrıca rutin temizlik konusuna da önem vermeniz gerekir. Dışarıdan gelen toz, çamur, insan kaynaklı lekeler için anında müdahale edilmesi izlenim açısından önemlidir.  Çünkü bu durum müşterilerinizin memnuniyetini de artırır. Aksi halde tersi bir etki olacaktır. Ancak bu noktada bir konuya daha dikkat etmek gerekir. Sandalyeleriniz ahşapsa, kullanılan temizlik malzemesi ahşaplara özel olanlardan tercih edilmelidir. Çünkü ahşaplar plastiklere göre daha farklı üretim malzemesiyle hazırlanır. İşlemesi olsa da yanlış dezenfekte etmeye çalışmak sorun yaratabilecektir. Plastik ürünler bu anlamda daha dayanıklıdır.

Sandalye Yıkama Fiyatları
Sandalye yıkama fiyatlarında bazı kriterler dikkate alınarak işlemler yapılmaktadır. Piyasadaki genel sandalye yıkama fiyatları, sandalye sayıları, personel sayısı ve hizmet kalitesi gibi kriterlere göre bazı değerlendirmeler yapılır. Bu anlamda sadece tek bir sandalye için fiyatlandırma bulunmamaktadır. Ancak firmamızla iletişime geçerek sandalye sayısını ve ekstra taleplerinizi iletebilir, daha net bir fiyat alabilirsiniz. Kurumsal kafe, restoran benzeri yerlerde sıkça kullanılan sandalyelerin temizliği konusunda firmamız sizin için iyi bir çözüm ortağı olacaktır. Hatta sözleşmeler yapılarak daha uygun fiyata uzun vadeli çözümler de geliştirilebilir.

sandalye yıkama firması

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?