Tel: 0 506 853 96 65
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Sincan Koltuk Yıkama

25 Eylül 2017
144 kez görüntülendi
Sincan Koltuk Yıkama

Sincan Koltuk Yıkama Hizmeti

En iyi koltuk yıkama hizmetiyle Sincan koltuk yıkama firması olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Sincan Hakkında

Sincan, Ankara’nın metropol ilçelerinden biri ve en kalabalık altıncı ilçesidir. Sincan, Ankara il merkezine 20 km. uzaklıktadır. Sincan’ın güney, doğu, güneydoğusunda Etimesgut, kuzey, kuzeydoğusunda Yenimahalle, güneybatısında Polatlı, batı, kuzeybatısında Ayaş ilçeleri bulunmaktadır. Sincan’da bölgenin nüfusunun bu kadar yüksek olmasını sağlayan, Sanayi Bölgesi’nde pek çok fabrika bulunmaktadır. Sanayinin bu denli gelişmiş olması nedeniyle Ankara Sanayi ve Ticaret Odası tarafından kurulan Organize Sanayi Bölgesi Sincan ilçesinde bulunmaktadır. Sanayinin yoğun olduğu Sincan’da teknolojinin ilerlemesi, yatırım panlarının ve kentleşmenin yoğunlaşması Sincan halkının ekonomik, güvenilir ve son teknoloji hizmetlerden yararlanmak istemesinde etkili olmuştur. Ekonomik, güvenilir ve ekonomik hizmet almak isteyen Sincan sakinleri, bu istek ve ihtiyaçlarına cevap verecek firmalara ulaşmak istemektedir.

ofis koltuk 2

Neden Profesyonel Koltuk Temizleme Hizmeti Almalısınız?
Koltuklar, dışarıdan ne kadar fark edilmese de çok çabuk kirlenen ve periyodik aralıklarla temizlenmesi, hijyenik tutulması gereken mobilyalardır. Koltuklar gün içerisinde en çok zaman geçirdiğiniz yerlerden birisidir. Sadece oturmayıp, yemek yenilen, uzanılan bir mekan olması da koltuğun temiz tutulmasını daha da gerekli hale getirmektedir. Sevdiklerinizle ailenizle birlikte vakit geçirdiğiniz koltuklarınız, kirlendiği zaman sizin bağışıklık sisteminizi zayıflayacak ve hastalanmanıza neden olacak bakterilerin içerisinde yayılmasına izin veren bir yapıya sahiptir. Kendi sağlığınız için koltuklarınızın düzenli olarak aralıklarla Sincan koltuk yıkama hizmeti ile temizlenmesi gerekmektedir.
Koltuklarınızı Nasıl Temizliyoruz?
Koltuklarınızı ön temizleme işlemi uygulayıp, koltuklarınızı kaba kir ve tozdan arındırıyoruz. Bu işlemin ardından koltuğunuzu temizleyecek malzemeleri koltuğunuza son teknoloji ürünü makinelerimiz ile derinlemesine aktarıyoruz. Koltuğunuza işleyen bu temizleyici maddeler kirler ile aktivasyona girince, bu kirleri yıkama makinemizle koltuğunuzdan arındırıyoruz. Bu işlemlerin ardından kalan suyu çekmek için vakum makinemizi kullanıyor, koltuğunuzun kurumasını sağlayıp size teslim ediyoruz.

Temiz ve Yeniye Dönmüş Koltuklar

Sadece yüzeyini deterjanlı su ile silmek koltuğunuzu temizlemez, koltuğunuzun içine sızan sular koltuktaki bakterilerin çoğalmasına; aynı zamanda içerdiği kimyasallardan dolayı koltuğunuzun yıpranmasına neden olur. Bu nedenle koltuğunuzun derinlemesine profesyonel bir firma tarafından temizlenmesi gerekmektedir. Koltuğunuzu temizlerken, %100 doğal ve insan sağlığına zararlı olmayan temizleyiciler kullanıyoruz. Bu temizleyiciler, koltuğunuzun dokusunu yumuşatıyor.  Böylelikle koltuğunuz hem temizlenmiş oluyor hem de yepyeni bir görünüme sahip oluyor.

Bizimle İletişime Geçin
Firmamızdan randevu almak ve Sincan koltuk yıkama fiyatları hakkında bilgi almak için de müşteri temsilcimiz ile iletişime geçebilir, bize ulaşabilirsiniz.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?