Tel: 0 506 853 96 65
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Sincan Perde Yıkama

12 Ekim 2017
112 kez görüntülendi
Sincan Perde Yıkama

Sincan Perde Yıkama Hizmetimiz

Ankara Sincan perde yıkama işlemleri profesyonel cihaz ve eğitimli personelimizle firmamız tarafından yapılmaktadır.

Kurumsal Perde Yıkama İşlemleri

Perdeler, farklı çeşitleri olan malzemeler olarak değişik işlevler için kullanılabilir.  Evlerde, ofislerde ya da dekorasyon amaçlı başka yerlerde kullanılabilir. Perdelerin temizlenmesine duyulan ihtiyaç, genel görüntü, perde özelliklerinin uzun süre kaybolmaması gibi nedenlerle önemlidir. Örneğin bir ofiste müşterilerinizin ortamı kirli perdelerle görmesi, gereken bakımın yapılmadığı izlenimi yaratır. Bu da iş konusunda gereken özenin gösterilmediği anlamına gelebilir. Sincan perde yıkama firmamız, bu konuda sizin en iyi sonucu almanızı sağlar. Kurumsal ve planlı işleyişi sayesinde başvuru yapan müşterilerimizin herhangi bir sıkıntı olmaksızın perdelerinin temizlenmesi sağlanır. Planlı işleyiş, perde özelliklerine göre müdahale etmeyi de beraberinde getirir. Ayrıca firmamızda müşteri memnuniyeti, zamanlama birinci sırada tutulmakta, kapsamlı bir değerlendirme ile hizmetler verilmektedir.

Perde Nasıl Yıkanır?
Perde yıkama işlemlerinin nasıl yapıldığı sorusu birçok müşterimizin merak ettiği konudur. Perdelerin yıkaması ev koşullarında basit bir işlem gibi görünse de çeşitlilik ve kumaş özellikleri de devreye girince durum daha karmaşık bir hal alır. Her bir perde kendine özel malzeme ile üretilmekte, bu nedenle de temizliği sırasında bu malzemelerin özellikleri dikkate alınarak işlem yapılması gerekmektedir.

Perdelerde Nasıl Lekeler Olur?

Perdelerde genellikle halı ya da koltuklarda görülen tarzda lekeler olmaz. İs lekesi, sigara dumanı lekesi, sararma, toz, ıslaklıktan kalan nem izleri gibi lekelere rastlanabilir. Lekelerin çeşidi de tahmin edileceği üzere temizlikte önemli bir kriterdir. Eğer genelin dışında bir leke söz konusuysa yapısına zarar vermeyecek deterjanlar kullanılarak temizleme gerçekleşir. Sincan perde yıkama firmamıza başvurduğunuzda herhangi bir soru işareti kalmadan güvenle temizletme işlemi yaptırabilirsiniz. Bu noktada lekelerin zorlaşmaması için ilk müdahalelerin önemli olduğunu da eklemek gerekiyor. Perdenize is benzeri lekeler dışında bir şey bulaştığında buna kuru bezle ilk müdahaleyi yapınız. Lekenin iyice yerleşmemesi için kuru bez kullanımı önemlidir.

Sincan Stor Perde Yıkama

Stor perdeler ev ve iş yerlerinde sıkça kullanılan ürünlerdir. Bunlar şık görüntüsü ile bir ortamın havasını değiştirebilir. Temizliği konusunda hassas davranan firmamız, sistemli şekilde bunu yerine getiri. Öncelikle bu perde çeşitlerinin tül perde temizliğine göre daha zor olduğunu belirtmek gerekiyor.  Müşterimiz Sincan perde yıkama firmamızı aradıktan sonra perde yıkama personelimiz verilen adrese gelerek söküm işlemlerini başlatır ve itinayla yerinden perdeleri çıkararak özenle yıkama alanlarına götürür. Bundan sonraki aşama yıkama bölümüdür. Cinslerine ayrılan stor perdeler kumaş özellikleri açısından da değerlendirilerek son teknoloji ultrasonic makinelerde temizlenmeye başlanır. Makinede yıkanması perdelerinizin hasar görmesi anlamına gelmez. Özel tasarımlı bu makineler gereken hassasiyeti gösterecek şekilde ayarlanmıştır. Bu yıkama işlemi sonrasında durulama aşamasına geçilir ve perdeler bu aşamada bir süre bekletilerek süzülür.  Kirli suyun iyice arıtılması için bu bekleme yapılır. Bu aşamadan sonra da havalandırma ve kurutma işlemleri gerçekleşir. Durulama sonrasında stor perdeleriniz özel yapım mekanizmalar sayesinde açılır ve kurutulmaya başlanır. Stor perdelerde durulama ve kurutma işlemleri sırasında herhangi bir sıkma işlemi yapılmaz. Çünkü ütü görmesi mümkün olmayan bu kumaşlar kendi hallerinde doğal şekilde kurumalıdır. Ayrıca zarar görmemesi açısından da önemlidir.

stor perde

Sincan Zebra Perde Yıkama

Sincan zebra perde yıkama işlemleri için de firmamıza güvenle başvurularınızı yapabilirsiniz. Zebra perde temizlik aşamaları da stor perdeye benzer özellikler gösterir. Üretim şekilleri ve montaj biçimleri benzer perdelerdir. Aynı şekilde önce sizden zebra perdeler alınır, sonra temizleme alanına getirilir. Uygun deterjanlar ve makinelerle yıkama yapılır. Durulama, havalandırma aşamasında hiçbir sıkma işlemi olmadan kendi halinde kuruması beklenir.

jaluzi perde

Sincan Jaluzi Perde Yıkama

Sincan şerit perde –jaluzi temizlik işlemlerinde firmamız tarafından gereken tüm özen gösterilerek temizleme işlemleri gerçekleştirilir. Jalûzinin ne tür malzemeden üretildiği temizleme işlemlerinde kullanılan malzemeler açısından belirleyici olacaktır.  Firmamızda ahşap jalûziler, dikey ve yatay jalûzi çeşitleri bu özelliklerine göre temizlenmektedir. Ahşaplar ıslaklığa karşı daha hassas olduklarından farklı temizleyiciler kullanılarak hijyenik hale getirilir. Diğer malzemelerde daha rahat temizlik yapılabilir. Ancak jaluzi perdelerin söküm ve yeniden montaj işlemleri zaman kaybı yaratabileceğinden yerinde temizleme yapılabilmektedir. Firmamızda yetkili personelimiz gereken donanımı sağladıktan sonra belirttiğiniz adrese gelir ve burada temizliği sağlar.

jaluzi perde

Sincan Tül Perde Yıkama

Tül perde yıkama işlemlerini gerçekleştiren Sincan şubemiz, beklentileriniz doğrultusunda perde, tül yıkaması da yapmaktadır.  Tüller ve perdeler için ayrı hassasiyeti olan makinelerde yıkama, durulama ve kurutma işlemleri gerçekleştirilir. Bu ürünlerin temizliği sırasında deterjan kullanımı diğer malzemelere göre çok daha hassasiyetle seçilir. Özellikle tüller kolay şekli bozulabilen kumaştan olduklarından sıcaklık miktarı da dikkate alınır.

tül perde

Perde Temizliğinden Sonraki Aşama

Sincan perde yıkama şubemizden bir hizmet aldığınız varsayılırsa işlemlerin tamamlanması sonrasındaki aşama, genel kontrollerin yapılması, onarılacak yerler varsa bunların iyileştirilmesidir. Montajı yapılacak olan stor perde gibi çeşitlerin aynı ilk alındığı gibi yerleşimi yapılır.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?