Tel: 0 506 853 96 65
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Sokullu Koltuk Yıkama

19 Ekim 2017
88 kez görüntülendi
Sokullu Koltuk Yıkama

Sokullu Koltuk Yıkama Hizmetimiz

Sokullu koltuk yıkama firmamız çekyat ve her türlü koltuklarda profesyonel bir şekilde temizlik hizmeti vermektedir.

Sokullu Hakkında

Ankara Dikmen’e yakın bir mahalle olan Sokullu, kalabalık ve hareketli yapısı ile bilinmektedir. Çetin Emeç Bulvarı’ndan başlayan ve yukarı doğru tırmanarak devam eden bu mahalle ulaşım açısından da sürücülerin bir nevi imtihan yeri olarak tanımlanmaktadır. Bu bölgede doğrudan Sokullu’ya ulaşım için araç bulmak zor olabilir. Uzun aralıklarla buradan dolmuş geçtiği bilinir. Bunun dolmuş istikametleriyle de alakası bulunmaktadır. Ancak 200 metre yürüyüşle sonuca ulaşmak daha kolay olacaktır. Yakın yerlerden geçen dolmuşlar da tercih edilebilir. Sokullu’da konut almak isteyenler için diğer yandan manzarası çok güzel evler bulmak da mümkündür. Biraz tepede yer alan konutlar Ankara manzarası eşliğinde hayatınızı devam ettirmenizi sağlar. Yani ferah bir yer istiyorsanız bunu değerlendirebilirsiniz.

sokulluda koltuk yıkama

Cihazla Koltuk Yıkaması

Sokullu koltuk yıkama firmamızdan cihazlı koltuk yıkama hizmeti alabilirsiniz. Koltuklar, halılar gibi çeşitleri olan ve kumaş bakımından özen gösterilmesi gereken bir eşyadır. Bu nedenle gelişigüzel uygulamalar yerine önceden sınıflandırılan hassas bir işlem sürecinden geçilir.  Koltuklarınız firmamızda taşınması ile zaman ve emek kaybı olmaması açısından yerinde yıkama işlemi ile temizlenir. Bu temizlik sırasında son teknoloji makineler kullanılarak yıkama, durulama ve kurutma işlemleri tamamlanır. En son olarak gereken kontroller yapılarak sonuca varılır.

Koltukların Daha Uzun Ömürlü Olması İçin

Koltukların daha uzun ömürlü olması aslında koltukların nerede olduğu ve nasıl kullanıldığıyla da ilgilidir. Yani çok lüks bir koltuk takımı alırsanız ancak kötü kullanırsanız kısa sürede yıpranıp değiştirilmesi an meselesidir. Ancak doğru kullanım olursa bu durumda ortalama bir koltuk uzun süre sorunsuz kullanılabilir.  koltuklar güneş, kirlilik gibi konularda özen ister. Genel olarak yarar sağlaması bakımından şu önlemler almanız önerilir:

  • Koltuklarınızın üzerine dekoratif açıdan uygun bir örtü kullanın.
  • Lekelerde doğru müdahale yapın. Sıvı ve zor lekelerde kuru bezle kısa sürede lekeyi alın. Çamuru bekledikten sonra temizleyin.
  • Koltuklarınızın güneşte kalmamasına özen gösterin. Perdelerinizi güneş koruyucu olarak kullanabilirsiniz.
  • Koltuklarınızı çok sık temizlememeye özen gösterin. Tozunu sık sık alabilirsiniz, ancak yıkama durulama işlemlerinin çok sık olması kumaş niteliğini bozabilir. Çok temizlenen koltuklar kısa sürede eskiyecektir. Rengi değişir, yıpranır ve sizi masrafa sokar.

Profesyonel Koltuk Yıkama İşlemleri

Koltuk temizleme işlemlerinde firmalar ve de evler için profesyonel faaliyetler sürdürmekteyiz. Sokullu koltuk yıkama firmamız gelen koltuk yıkama taleplerinizi en iyi şekilde karşılar. Eğitimli personel, zamanlama hassasiyeti ve işlem kalitesi konularında özen gösterilmektedir.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?