Tel: 0 506 853 96 65
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Subayevleri Koltuk Yıkama 

08 Kasım 2017
36 kez görüntülendi
Subayevleri Koltuk Yıkama 

Ankara Subayevleri koltuk yıkama firmamız, çekyat, koltuk takımları temizleme işlemleri için kısa sürede etikli çözüm getirmektedir.

Subayevleri Hakkında

Ankara Keçiören Kavacık’ta yer alan Subayevleri, ünlü siyasetçilerin de konakladığı nezih bir semttir. Siyasetçilerin bu bölgede olması ekstra güzelleştirme çabasını da beraberinde getirmiştir. Genel olarak işleyişi hareketli, güzel bir semt olarak bilinen Subayevler yüksek katlı konutların da olduğu bir semttir. Semtin başka ayrıcalıklı özellikleri de vardır. En çok galeri bulunur ve içerisinde yapay bir şelale de vardır. Caddelerinin birçok semte göre daha geni olduğu fark edilebilir. Kiraları ve satılık evlerin yüksek rakamlardan kullanıcılarla buluştuğu bu semt aynı zamanda Ulus, Ayrancı, Kızılay gibi merkezi yerlere de kolayca ulaşılabilecek bir yerdir. Sosyal faaliyetler ve hizmet sektörünün burada yine gelişmiş olduğu fark edilebilir.

Koltuk Yıkamada Ekonomik Çözümler

Subayevleri koltuk yıkama firmamız semtten gelen başvurularınızı müşteri memnuniyeti doğrultusunda en iyi şekilde değerlendirmektedir. Ekonomik bir çözüm sağlayan firmamız, hizmet kalitesi ve fiyatlar açısından orantısızlık oluşmasını engeller. Bu sayede kurulduğu günden bugüne gelişimini ilerleyen şekilde tamamlamaktadır. Bazı müşterilerimizle uzun vadeli sözleşmeler yapılarak daha ekonomik çözümler alınması sağlanabilir. Ancak diğer müşterilerimiz için de birtakım kriterler değerlendirilerek yıkama yapılır. Örneğin koltuk sayısı önemli bir belirleyicidir.

İş Yeri Koltuk Yıkama Firması

Oteller, ofisler ya da koltuk olan her türlü iş yerinden firmamıza başvuru yaparak koltuk temizleme hizmeti alabilirsiniz. Koltuklarınız yıkanırken gereken tüm hassasiyet gösterilmektedir. Ancak iş yerlerindeki yıkama hizmeti yerinde yıkama şeklinde olacağından kurumun işleyişinin engellenmediği bir zaman ayarlanmalıdır. Bu şekilde zaman sıkıntısı da ortadan kalkmış olur.

Koltuk Yıkama İşlem Sırası

Subayevleri koltuk yıkama işlem sırasına gelince, firmamız önce sizden zaman ve adres detayları alır. Daha sonra koltuk yıkama cihazlarıyla koltuklarınızın temizlik sürecine başlanır. Önce toz alınarak derinlemesine temizliğin daha iyi yapılması sağlanır. Sonra yıkama ve durulama işlemleri ile en son da kurulama işlemi gerçekleştirilir. Bu uygulamalardan da öncesinde kumaş özelliğine göre deterjan seçim yapılmaktadır. Genel kontroller bittikten sonra süreç tamamlanır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?