Tel: 0 506 853 96 65
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Törekent Koltuk Yıkama

15 Ekim 2017
104 kez görüntülendi
Törekent Koltuk Yıkama

Törekent Koltuk Yıkama Hizmetimiz

Ev ve kurumsal firmalarınız için Törekent koltuk yıkama firmamızdan hızlı ve etkili koltuk temizleme hizmeti alabilirsiniz.

Törekent Hakkında

Kızılay’a yaklaşık 30 km uzaklıktaki Törekent, Ankara’dan biraz uzak bir merkez olmasıyla bilinmektedir. Şehir dışına daha yakın olan bu semtte her ne kadar kalabalıktan uzak bir durum var gibi görünse de aslında nüfus olarak beklentilerin üzerinde bir sayı karşımıza çıkar. Sosyal yaşam, konaklama yeme içme gibi durumlar burada şehir merkezine yakın yerlere göre daha uygundur. Ayaş’a daha yakın olan bu semtte yüksek konutların giderek daha fazla yapıldığı da fark edilebilir. Konutların artması bu bölgeye olan talepleri ilerleyen zamanlarda daha da artıracak gibi duruyor. Yani Ankara’da yaşayanların da görüşleri bu merkezden uzak kalan semtin ilerleyen zamanlarda büyükşehrin kalabalığına daha fazla uyum sağlayacağı yönünde. Metronun da o zaman daha faydalı olacağı da düşünülüyor. Ancak gelişmekte olan bir semt hali, küçük ve orta ölçekli işletmeleri engellememiş. Birçok firma buradan gelen talepleri değerlendiriyor. Törekent koltuk yıkama firmamız da bu yöndeki taleplerinizi giderecek türden sonuçlar veriyor.

törekent koltuk

Ne Kadar Aralıklarla Koltuk Yıkatmalısınız?

Koltuk yıkama işlemlerinin sıklığı sizin koltukları nasıl kullandığınız, koltukların nasıl bir alanda durduğu rengi, malzeme özellikleri gibi niteliklere göre değişecektir. Örneğin bir koltuk açık renkliyse ve üzerinde bir örtü kullanılmıyorsa bu durumda birkaç ayda bir temizletmeniz gerekebilir. Bunun dışında kapalı yerde bekleyen koltuklar daha az tozlanıp az kullanılacağından lekesi de az olur ve yıkatılmaya senede bir kere verilebilir.  Eğer oturma odası gibi sık kullanılan yerdeki bir koltuk varsa, insanlardan ve diğer çevreden gelen pislikleri daha hızlı şekilde üzerine alır ve bu durumda senede 2 kere temizletilmesi önerilir.

Koltukları Sık Temizlemek Zararlı mı?

Koltukların sık temizlenmesi zararlıdır. Bunun nedeni işlem görmesi, deterjan gibi temizleyicilerin her ne kadar kumaş türüne göre seçilmesine rağmen yıpratıcı özelliği olmasıdır. Yani bir iki ada bir koltuklarınızı temizleme firmasına verirseniz normal süresinden daha kısa sürede eskiyecektir. Bu nedenle senede bir ya da iki kere olması idealdir. Bunun üzerine çok gerekmediği sürece çıkılmamalıdır.

Törekent koltuk yıkama firmamız sizden gelen talepleri ideal şekilde sonuçlandırır. Kurumsal yapısı sayesinde tüm işlemleri sistemli biçimde devam ettirmektedir. Koltuklarınız özenle, kendi yapısına zarar gelmeden temizlenir. Teknolojik cihazların kullanılması, işlem süresi açısından da avantaj sağlar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?