Tel: 0 506 853 96 65
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Turan Güneş Koltuk Yıkama

13 Aralık 2017
34 kez görüntülendi
Turan Güneş Koltuk Yıkama

Kurumsal Turan Güneş koltuk yıkama firmamızdan gelen talepleriniz profesyonel bir ekiple memnuniyet veren şekilde sonuçlanmaktadır.

Turan Güneş Hakkında

Ankara Çankaya Yıldız Kavşağı’ndan başlayan ve Oran’ı geçerek Kepekli Kavşağı’nda biten Turan Güneş Bulvarı, hareketli yapısıyla dikkat çeken işlek bir yerdir. 7 km kadar uzunluğu olan bu bulvar, zamanla gelişmiş, yol ve kurumsallaşma açısından ilerleme kaydetmiştir. Buraya ulaşım Ankara’nın birçok merkezinden yapılabilir.  Merkezi bir yer konumundaki Turan Güneş Bulvarı’nda dolmuş kullanılarak birçok yere 30-40 dakika içerisinde ulaşabilirsiniz. Tabi bazı yerlerde daha zor ulaşımın olduğunu da eklemek gerek. Bunun dışında gayrimenkuller Turan Güneş Bulvarı’nda ortalamanın üzerindedir denebilir. Daha doğrusu merkeze uzak yerlerdeki konut ve iş yerlerine göre daha pahalı rakamlar söz konusudur. Bunda çevresindeki kurumsal yapılanma, gelen talepler, eski binaların fazla olması vs. etkilidir.

Koltuk Yıkama Neden Gereklidir?

Turan Güneş koltuk yıkama firmamız koltuklarınızın temizlenme zamanı geldiğinde size etkili biçimde çözüm getirir. Bu semtte bulunan kişiler için profesyonel şekilde hizmetler verilmekte ve kurum ya da evlerde yer alan koltuk takımları, çekyatlar vs. yerinde temizlenmektedir. Son teknoloji cihazların yer aldığı firmamızda eğitimli personelimiz de size beklediğiniz sonuçları verecektir. Koltuk yıkamayı bazı müşterilerimiz kendileri yapmak istese de senede 1 ya da 2 kere profesyonel bir temizlik yapılması önerilir. Bunun nedeni normal yıkamada kullanılan yöntem ve malzemelerin kurumumuzdakiler kadar etkili olmamasıdır. Ayrıca aralıklarda biriken zararlı maddeler de size bir süre sonra zarar verecektir.

Mürekkep Lekesi Nasıl Geçer?

Turan Güneş koltuk yıkama firmamız en zor mürekkep, kan lekesi gibi görüntüleri yok eder. Bunu profesyonel cihazlarla sağlar. Derinlemesine işleyen bu cihazlarla koltuk kumaşındaki temizliğin etkisi artacaktır. Ancak bu işlemler yapılırken koltuklarınızın yüzeyi zarar görmez.  İlk müdahalenin doğru olması bakımından koltuğunuzda çamur lekesi varsa bunu kuruduktan sonra almanız önerilir. Aksi halde iyice yayılır ve leke zorlaşır. Ayrıca sıvı lekelerde de derinleşmemesi için kuru bezle hemen müdahale olması tavsiye edilir. Koltuklarınızda dekorasyona uyacak şekilde örtü kullanmak bu açıdan önemli bir konudur.

 

ETİKETLER

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?