Tel: 0 506 853 96 65
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Ümitköy Koltuk Yıkama

26 Eylül 2017
177 kez görüntülendi
Ümitköy Koltuk Yıkama

Ümitköy Koltuk Yıkama Hizmeti

En iyi koltuk yıkama hizmetiyle Ümitköy koltuk yıkama firması olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Ümitköy Hakkında

Ümitköy Ankara’nın Yenimahalle ilçesine bağlı bir semttir. Yenimahalle ilçesine 10 km, Ankara şehir merkezine 5 km uzaklıktadır. Ümitköy, şehir planlanması, sakin ve nezih bir yer olması dolayısı ile yaşanılası bir yerdedir. Ümitköy’de modern şehirleşmeyi sürdürecek ve şehri daha yaşanılabilir bir hale getirme amacıyla şehir yapılanması söz konusudur. Gelişen ekonomisiyle birlikte artan nüfusuyla yoğun bir yapılanma sürecinde olan Ümitköy, sağlık tesisleri, sosyal merkezler, alışveriş merkezleri, kültür sanat merkezleri ve daha pek çok sosyal platformu ile Ankara’nın en hızlı gelişen bölgelerinden biridir. Kentin en hızlı gelişen bölgesi olan Ümitköy’de sosyal merkezler, sürekli ilerleyen teknoloji ve artan bilgi ağı ile birlikte, Ümitköy sakinlerinin modern ve yüksek teknoloji hizmetlere olan ilgisi giderek arttı.

Gün içerisinde en çok vakit geçirdiğiniz; işten, okuldan gelir gelmez kendinizi bıraktığınız, rahatladığınız koltuklarınız evinizde en çok temizlenmesi gereken eşyalardan birisidir. Her ne kadar dışarıdan görünmese bile koltuklarınız çok çabuk kirlenen yapıya sahiptir. Tüm ailenizle vakit geçirdiğimiz, sürekli temas halinde olduğunuz koltuklarınız, kirlendiği zaman çok çabuk hastalanmanıza neden olacak bakterileri içerisinde barındırır. Ailenizin ve kendi sağlığınız için koltukların temizlenmesi ve hijyenik hale getirilmesi işte bu yüzden çok önemlidir.

koltuk yıkama etimesgut

Koltuklarınızı Tertemiz Yapıyoruz

Koltuklarınızı sadece yüzeyi temiz görünecek şekilde yüzeysel değil derinlemesine temizliyor, hijyenik hale getiriyoruz. Koltuğunuzu hijyenik hale getirirken, koltuğunuzun dokusuna zarar vermeyecek tamamen doğal ve zararlı olmayan temizleyiciler kullanıyoruz. Böylece temizlenme işlemi bittikten sonra, sağlığınızı tehlikeye atmıyoruz.

Koltuklarınızı Nasıl Yıkıyoruz?

Ümitköy’de yaşayanların modern ve ileri teknoloji, ekonomik hizmetlere ilgisi giderek artmıştır. Ümitköy’de yaşayan halkımızın bu isteklerine cevap veren Ümitköy koltuk yıkama hizmeti sunmaktayız. Koltuklarınızı öncelikle kaba kir ve tozlardan arındırıyor; daha sonra koltuklarınızı yıkama, durulama, sıkma ve kurutma işlemlerine tabi tutarak tamamen temizlenmiş ve hijyenik hale gelmiş şekilde adresinize teslim ediyoruz.

  • Koltuklarınız kaba kir ve tozdan arındırılır.
  • Koltuğunuzun dokumasına, türüne ve iplik yapısına uygun yıkama programına hazırlanır.
  • Son teknoloji ile üretilen koltuk yıkama makineleri ile koltuğunuz detaylı bir şekilde yıkanır ve ardından koltuğunuza zarar vermeyecek hassas programda ve derinlemesine durulama, sıkma işlemleri sırayla uygulanır.
  • Koltuklarınız temiz ve yenilenmiş halde size tekrar teslim edilir.

Diğerlerinden Farkımız

Size piyasadaki koltuk yıkama hizmeti veren firmalardan tamamen farklı ve onların çok daha üstünde hizmet veren lider bir firmayız. Bu farkımız profesyonel personellerle çalışmamıza, kullandığımız makinelerin son teknoloji ürünü ve derinlemesine temizlik yapan makineler olmasına, %100 bitkisel ilaçlar kullanmamıza ve hızlı, güvenilir hizmet sunmamıza borçluyuz.

Ümitköy Koltuk Yıkama Fiyatı

Makina halılarını 4 tl den yıkıyoruz. Bizimle iletişime geçerek Ümitköy koltuk yıkama diğer halı çeşitlerinin fiyatları hakkında bilgi alabilir, merak ettiklerinizi sorabilir, memnuniyetinizi değerlendirebilir, görüş ve önerilerinizi belirtebilir, randevu alabilirsiniz.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?