Tel: 0 506 853 96 65
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Ümitköy Perde Yıkama

11 Ekim 2017
114 kez görüntülendi
Ümitköy Perde Yıkama

Ümitköy Perde Yıkama Hizmetimiz

Jaluzi, stor perde gibi çeşitlerinizin temizliğinde Ümitköy perde yıkama şubemiz etkili çözümler geliştirmektedir.

Kısa Sürede Etkili Sonuç

Ankara Ümitköy’de perde yıkama işlemleri yapan firmamız, sizin için ideal sonuçlar sağlayacaktır. Zaman kısıtlaması olan kişi ve firmalar için çözüm geliştiren firmamızdan sistemli, kurumsal düzeyde hizmet alabilirsiniz. Müşterilerimizin verilen hizmetlerden memnun kalması öncelikli prensibimizdir. Bunu sağlamak için gereken tüm alt yapı mevcuttur ve eğitimli personelimizin de hassasiyeti son derece yüksektir. Her işlemde özenle süreç başlatılır ve sonlandırılır. Ayrıca memnuniyetsizlikleriniz değerlendirilerek çözüm geliştirmek üzere ele alınır. Bu sayede firmamızın bir adım daha ileri taşınması amaçlanmaktadır. Ekip çalışmasının profesyonel bir şekilde yürütülmesi, alınan sonuçların daha başarılı olmasında etkilidir. Sayı ve temizlenecek ürün farkı olmaksızın her işlemde özenle hizmetler vermekteyiz. Dilediğiniz hizmet çeşidimiz için başvurularınızı güvenle yapabilirsiniz.

Perde Nasıl Yıkanır?
Makineler, buhar uygulamaları, klasik yöntemlerle perde yıkama işlemleri yapılmaktadır. Ümitköy şubemiz tüm perde yıkama işlemleriniz için yardımcınız olacaktır. Önce firmamızdan randevu alarak yıkama işleminin ne zaman olması gerektiğini belirtebilir ve şubemiz yoğunluğuna bağlı olarak randevu alabilirsiniz. Sonrasında perde türüne, kumaş özellikleri ve diğer etkenlere bağlı şekilde yıkama süreci başlanır. Her çeşit perdenin kendine özel temizlenme biçimi vardır. Bundaki amaç özelliklerini kaybetmemelerini sağlamaktır.
Ne Kadar Sürede Yıkama İşlemi Yapılır?
Ümitköy perde yıkama firmamız yıkama sürecini olabilecek en hızlı şekilde sonlandırır. Ancak kullanılan yöntem yıkama süresini de etkileyebilir. Bu açıdan eğer randevu süresi sizin için gecikmeli bir tarihe geliyorsa öncelik talebinizi iletebilirsiniz. Uygun şartlarda personelimiz yardımcı olmaya çalışacaktır.
Perdeler Sık Yıkanırsa Ne Olur?
Lütfen çift tırnak gibi özel karakterler kullanmayınız.

Perde Yıkama Ücretleri

 

Perde yıkama ücretleri belirlenirken tek sabit fiyat üzerinden gidilmemektedir. Ankara Ümitköy perde yıkama firmamız şu kriterlere göre fiyatları belirlemektedir:

  • Perde çeşidi
  • Perde sayısı
  • Piyasada perde yıkama fiyatlarının genel durumu
  • Kullanılan cihaz kapasitesi
  • Hizmette gereken personel sayısı vs. şeklindedir.

Ümitköy Stor Perde Yıkama

En zor temizlenen perde çeşitlerinden biri olan stor perdeler, önce sınıflarına ayrılıp sonra da uygun deterjan seçimi ile temizlenmektedir. ultrasonic makineler ile yapılan temizlik öncesinde söküm işlemi yapılır ve yıkama alanına getirilir. Durulama aşamasına geçilince de stor perdeler kendi haline bırakılır.  Yani durulama sonrası kurulama süreci ekstra hiç müdahale olmaz. En son genel kontroller yapılarak adrese teslimat yapılır.

Ümitköy Zebra Perde Yıkama

Zebra perdelerinizin temizliğinde Ümitköy perde yıkama şubemize başvurularınızı yapabilirsiniz.  Zebra perdelerin temizliği de stor perde temizliğine benzer. Önce yerinden çıkarılarak yıkama yerlerine getirilir. Daha sonra da temizlenerek durulama ve kurutma aşamasına geçilir. İşlemlerde zararlı herhangi bir madde kullanılmaz. Ayrıca sıkma, ütüleme gibi işlemler bu perde çeşitlerinde yapılmaz.

zebra perde

Ümitköy Jaluzi Perde Yıkama

Dikey, yatay, ahşap jaluzi gibi kendi içinde çeşitleri olan jaluzi perdeler son dönemlerde sıkça tercih edilen malzemelerdir. Bunların temizliğinde yine malzeme özellikleri baz alınır. Ahşap olanlar için ahşap temizleme ürünlerinden yararlanılırken diğer klasik malzemelerde de standart uygulamalara başvurulur. Buharla temizlik, aralıkların iyi temizlenmesi, parçaların tam hijyenik olması açısından önemlidir.

jaluzi perde

Ümitköy Tül Perde Yıkama

Ümitköy perde yıkama şubemiz tül perde yıkama taleplerinizi de etkili biçimde sonuçlandırır. Perde ve tülleriniz hassas makinelerde uygun deterjanlarla temizlenir, kurutulur ve ütülenerek size gönderilir.

tül perde modelleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?