Tel: 0 506 853 96 65
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Yaşamkent Koltuk Yıkama

02 Ekim 2017
136 kez görüntülendi
Yaşamkent Koltuk Yıkama

Yaşamkent Koltuk Yıkama Hizmeti

Uzman ekip kadromuzla bilinçli bir şekilde koltuk, yatak sandalye, tüm ev ve işyerlerinin yıkama adı altında istenilen temizliği,  müşterilerimize Yaşamkent koltuk yıkama olarak büyük bir özenle sunmaktayız.

Yaşamkent Hakkında

Ankara’nın Çankaya ve Etimesgut ilçelerinin aralarında kalan 7/ 8 yıldır gelişmeye başlayan, yeni konut yapımları, geniş caddeleri, modern evleri, AVM si olan, şehir merkezine yakınlığıyla rahat ettiren güzel bir yaşam alanıdır.

Koltuk Yıkatırken Dikkate Alınması Gereken Hususlar

İlk olarak koltuk yıkatacağımız Yaşamkent koltuk yıkama şirketini iyice bir araştırmalıyız. Bu araştırma internetten olur tanıdıklarımız tarafından olur tavsiye üzerine olur. Daha önceden yıkatmış tanıdıklarımız memnun kalmışlarsa onların memnun kaldığı firmayla iletişime geçeriz. Fakat piyasada bu işi yapan birçok firma olduğundan, işlerde bazı hileler olur. Örneğin kullandıkları deterjanlar koltuk kumaşının dokusuna zarar verebilir. Bu nedenle koltuk yıkatayım derken yeni bir koltuk alma ihtiyacı duyarsınız ileride. Çünkü kullandıkları deterjan sadece kiri yüzeyde temizler. Buda zamanla kiri tekrardan ortaya çıkmasına sebebiyet sunar. Böylelikle hoş olmayan izler koltuk kumaşında meydana gelir. Bizler ise derinlemesine temizleyen malzemeler kullanmaktayız.

Yaşamkent Koltuk Yıkama

Koltuk Nasıl Temizlenmeli?

Öncelikle uzman ekip arkadaşlarımız tarafından, yıkattırılacak koltuğun kumaş dokusu, dolgunluğu, kalitesi, incelenip cinsine göre tamamen bitkisel deterjanlar seçilip bir ön yıkama uygulanır. Kirler iyice yumuşayıp yüzeye çıktıktan sonra, yıkama aletinin uç kısmı şeffaf olduğundan çıkan suyun rengini görmek mümkündür. Basınçlı su uygulayıp, vakumlu bir şekilde kirler yüzeyden derinlemesine çekilir. Berrak temiz su gelene kadar bu işlem devam edilir. Bu sayede tertemiz ve hijyenik olurlar. Böylelikle ister işetme ister ev ortamında gönül rahatlığıyla koltuklarımızı kullanabiliriz.

Koltuk Yıkamada Sunduğumuz Hizmetler

Temizlik hizmetinde her zaman hizmetin kalitesine dikkat eden firmamız, sevgili müşterilerimizin, bize vermiş oldu randevulara göre hareket ederek, istediğiniz zamanda hizmet sunarız. Sunduğumuz bu hizmet sayesinde, koltuklarınızın temiz kalma süresi uzar böylelikle sizlerde memnun kalmış olursunuz. Sizleri memnun etmek bizim en büyük hizmetlerimizden birisidir. Vermiş olduğumuz hizmetler arttığından, anlamaktayız ki müşteri memnuniyetimizde üst seviyededir. Sizlerde koltuk yıkama yaptırmak istediğinizde bizim, işimize gösterdiğimiz özen, itina, hijyen ve müşteri memnuniyeti sayesinde bizimle iletişime geçmek isteyeceksiniz. Yapmanız gereken sadece bize ulaşmak. İstediğiniz her gün ve saatte vermiş olduğumuz iletişim bilgilerimizden 7/24 saat siz değerli müşterilerimize Yaşamkent koltuk yıkama olarak hizmet sunmaktayız.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?