Tel: 0 506 853 96 65
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Yaşamkent Perde Yıkama

27 Ekim 2017
95 kez görüntülendi
Yaşamkent Perde Yıkama

Yaşamkent Perde Yıkama Hizmetimiz

Farklı yapılardaki perdeler için Yaşamkent perde yıkama profesyonel kadroyla kaliteli şekilde yıkama işlemi yapılmasını sağlamaktadır.

Perde Nasıl Yıkanır?

Zaman içerisinde kirlenen perdeleri temizlemek için profesyonel yardım alınması özellikle perdelerin daha etkili şekilde temizlenmesini sağlamaktadır. Profesyonel şekilde yapılacak olan yıkama işlemleri için talep etmeniz durumunda adresinize ulaşacak ekip tarafından perdeleriniz teslim alınmaktadır. Teslim alınan perdeler fabrika içerisine getirilen ve gerekli kontrollerin ardından türlerine göre ayrılmaktadır. Perdelerin yapısına zarar verilmemesi için türlerine uygun malzeme seçenekleri ile yıkama işlemi yapılmaktadır.

Otomatik makineler içerisinde yapılan yıkama işlemleri daha etkili şekilde temizlik işlemi yapılmasını sağlamaktadır. Leke olması durumunda perdeleri leke çıkarıcı ürünler ile müdahale edilmektedir. Bu sayede daha kaliteli sonuçlar elde edilmesi sağlanmaktadır. Her aşama profesyonel ekip tarafından kontrol edilmektedir. Yıkama işleminin tamamlanmasının ardından durulama işlemi yapılarak perdeler temizlenmektedir. Temizlenen perdeler güneş görmeyecek şekilde kurutma alanlarında kurutmaya bırakılmaktadır.

Yaşamkent Stor Perde Yıkama

Kullanmakta olduğunuz stor perdelerin profesyonel şekilde yıkanması yapısına zarar vermeden temizleme işlemi yapılmasını sağlamaktadır. Firmamız bu alanda yapmış olduğu çalışmalar sayesinde dilediğiniz her durumda kaliteli sonuçlar ede etmenizi sağlamaktadır.

Otomatik makineler içerisinde yapılacak olan yıkama işlemlerinde kullanmış olduğumuz kaliteli malzemeler perdelerin daha etkili şekilde temizlenmesini sağlamaktadır. Yıkama işleminin otomatik makinelerle yapılması özellikle daha kaliteli sonuçlar elde edilmesini sağlamaktadır. Uzun yıllardır vermiş olduğumuz hizmetler sayesinde Yaşamkent perde yıkama şubemiz ile her talebinizi karşılamaktayız.

stor perde

Yaşamkent Zebra Perde Yıkama

Zebra perdeler stor perdelerin bir çeşididir. Bu nedenle yıkama işlemi otomatik makineler içerisinde profesyonel şekilde yapılabilir. Kullanmış olduğumuz kaliteli malzeme seçenekleri her perde türünde daha hijyenik ve temiz sonuçlar elde edilmesini sağlamaktadır. Profesyonel ekibimiz tarafından yapılan çalışmalar her türlü ayrıntıya dikkat edilerek etkili sonuçlar elde edilmesini sağlamaktadır.

Yaşamkent Jaluzi Perde Yıkama

Jaluzi perde modellerini kullananlar yapacakları talepler doğrultusunda sunmuş olduğumuz hizmetlerden yararlanabilirler. Farklı yapısıyla özellikle modern dekorasyonlarda yer alan perde modelleri arasında yer almaktadır. Yıkama işleminin profesyonel şekilde yapılması perdenin yapısına zarar vermeden temizlenmesini sağlamaktadır.

Yaşamkent Tül Perde Yıkama

Adresinizden alınan perdeler fabrikamız içerisine getirilerek gerekli kontrollerin ardından yıkama işlemi profesyonel şekilde yapılmaktadır. Tül perdeler geniş kullanım alanına sahip olduğundan ve devamlı olarak kullanılması nedeniyle sık kirlendiğinden temizleme işleminin profesyonel şekilde yapılması gerekir. Ankara Yaşamkent perde yıkama şubemiz ile yapmış olduğumuz çalışmalar sonucunda uygun fiyat seçenekleri üzerinden kaliteli hizmet almanızı sağlamaktayız.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?