Tel: 0 506 853 96 65
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Yatak Yıkama

25 Eylül 2017
172 kez görüntülendi
Yatak Yıkama

Yatak Yıkama Hizmeti

Yatak yıkama işlemleri için gelişmiş teknoloji ürünü cihazlarla temizlik sağlanmaktadır. Yataklarınız yeni bir görüntüye ulaşır.

Yatak Nasıl Yıkanır?

Yatak yıkama uygulamaları için firmamız profesyonel bir çalışma sürdürmektedir. Gereken ekipmanlarla eğitimli personel gelen talepleri karşılamak üzere harekete geçer. Baştan sona bütün hizmetlerde müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesi öncelikli tutulmaktadır. Yatak yıkama işlemlerinde de müşterilerimizin merakının giderilmesi adına şu işlem süreci takip edilir:

  • Gelen taleplerden sonra yoğunluk ve aciliyet durumuna göre belirli bir zaman verilir.
  • Personelimiz yıkamanın olacağı yatağı müşteri kontrolü ile alır ve yıkama alanına getirir. Bazı durumlarda yerinde yıkama işlemleri yapılabilmektedir.
  • Yatak yüzeyi ve iç yapısı zarar görmeyecek özel deterjanlarla temizleme işlemine başlanır. Öncesinde kalıcı lekeler varsa çıkarılır, yatağın tozu alınır.
  • Cihazlarla yıkama işlemi tamamlandıktan sonra durulama ve kurutma işlemlerine geçilir.
  • Kurutma sırasında gerekli kontroller yapılarak leke kalıp kalmadığına bakılır. Eğer çok lekeli bir yataktan bahsediliyorsa bu durumda bir iki kere daha yeniden yıkama yapılabilir.
  • Kullanılan deterjanlar doğal bir koku verecektir. Bunun dışında yataklarınız yenilenmiş şekilde geri size verilir.
  • Belirtilen süre içerisinde işlemler tamamlanır ve sonuca varılır.

yatak

Yatakların Sağlıklı Kullanımı

Yatakların sağlıklı ve uzun süre kullanımı genel sağlık açısından önemli bir konudur. İnsanların derisinden çıkan pislikler, çevredeki toz, evcil hayvanların getirdiği kıl ve çamur, kıyafetlerden geçen kirler yataklarda bakteri ve mayt denilen canlılar için uygun zemin yaratır. Bakteriler ayrıca hastalık kaynağı olmakla beraber maytlar alerji tetikleyici olması nedeniyle dikkat edilmesi gereken mikroorganizmalardır. Her zaman yatakların yıkatılması mümkün olmayacağından kendi alacağınız önlemlerle de temiz bir kullanım sağlayabilirsiniz. Mümkünse belirli dönemlerde havalandırmak, bir araç yardımıyla tozunun çıkmasını sağlamak işe yarayacaktır. Ancak uzun vadede temizlenmesi gerekir. Kısa çözümleri bir süre değerlendirmeniz önerilir.   Ayrıca bakımın doğru yapılması sizi maddi açıdan da gereksiz harcamalardan uzaklaştırır. Arada bir yıkatmak ya da tozunu kendiniz almanız yatakların daha uzun ömürlü olmasını sağlar.

Yatak Yıkama Fiyatları

Yatak yıkama ücretleri firmamız tarafından yatak büyüklüğü, genel piyasa fiyatları gibi etkenler dikkate alınarak oluşturulmaktadır. Bu doğrultuda tek kişilik yataklar 60 liradan temizlenirken çift kişilik olanlar 80 lira ve çocuk yatakları da 40 liradan temizlenmektedir. Firmamızdan alınan tüm hizmetlerde müşteri memnuniyeti önceliklidir. Yani işlemlerden önce sizin de talepleriniz dikkate alınarak plan yapılır, daha sonra belirlenen zamanlarda geri teslim edilir. Daha fazla bilgi ve hizmet ayrıntısı için firma iletişim bilgisine ulaşabilirsiniz.

Diğer hizmetlerimizi buradan görebilirsiniz

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?