Tel: 0 506 853 96 65
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Yenikent Koltuk Yıkama

14 Ekim 2017
114 kez görüntülendi
Yenikent Koltuk Yıkama

Yenikent Koltuk Yıkama Hizmetimiz

Ankara Sincan ilçesinde bulunan Yenikent Mahallesi vatandaşlarının Yenikent koltuk yıkama firmaları araştırmasına cevap veren firmamızla tanışın.

Yenikent Hakkında

Yenikent, Ankara Sincan ilçesine bağlı olan semtlerden birisidir. Yenikent, eski yerleşim unvanları göz önünde alındığında belde statüsünde olan bir yerleşim yeridir. Yenikent içerisinde Cumhuriyet Mahallesi, Mareşal Fevzi Çakmak Mahallesi ve Menderes Mahallesi olmak üzere üç mahalle bulunmaktadır. Yenikent, ilçe olmayı bekleyen bir Ankara mahallesidir. Bu üç mahallenin arasında en büyük ve kalabalık olanı Mareşal Fevzi Çakmak Mahallesidir. Bu üç mahalleden oluşan Yenikent semtinin yaklaşık olarak 50 bin nüfusa sahip olduğu bilinmektedir. İlçe olmak isteyen bu bölge ayrıca imar planlamaları sayesinde düzenli bir şekilde 400 bin nüfusu daha ağırlayabilecek bir niteliktedir. İlçe olması beklenen Sincan’a ait bu semtin son dönemde çıkarılan kanun ile ilçe olmaması şaşkınlıklara yol açmakla birlikte, Yenikent’in yakın zamanda ilçe olacağı hala beklenmektedir.

yenikent koltuk

Koltuk Yıkama Hizmetleri

Koltuk temizliği, ev temizliği açısından en önemli yere sahip olan eşyaların başında gelmektedir. Koltuklarınızın temizliği sayesinde gayet temiz bir ev görünümü için de ilk adımı atmışsınız demektir. Koltuklarınız sürekli olarak kirlenmeye tabi olan ev eşyalarının başında gelmektedir. Hele ki çocuklu ailelerde bu kirlenme oranı kat be kat artmaktadır. Sürekli kirlenen ve temizliğinin ev temizliği ve aile bireyleri sağlığı açısından gayet önemli olduğu koltuklarınızın temizliği gayet meşakkatli ve zor olma özelliği de göstermektedir. Bu durum için size hizmet veren koltuk yıkama firmaları bulunmaktadır.

Yenikent koltuk yıkama araştırması ile karşınıza çıkacak olan koltuk yıkama firmamız, Sincan’ın Yenikent semtinde size bu hizmeti gayet profesyonel ve kaliteli bir şekilde vermektedir.

Ev ve İşyeri Koltuk Yıkama

Evlerinizde ve işyerlerinizde bulunan koltukları kumaş, renk ve cinsine göre ayırarak bu ayrımlara uygun olan temizlik malzemelerini kullanma hassasiyeti gösteren firmamız aynı zamanda özellikle koltuk kumaşlarınızın cinsine göre temizlik ürünleri kullanarak, koltuğunuzun ömrünün kısalmasının da önüne geçmektedir.

Profesyonel çalışanı ile sektörün öncü firmalarından olan Yenikent koltuk yıkama firmamız ev ve işyerlerinizde yerinde yıkama hizmeti ile sizlere bu konuda yardımcı olmaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?