Tel: 0 506 853 96 65
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Yerinde Yıkama

26 Eylül 2017
78 kez görüntülendi
Yerinde Yıkama

Yerinde Yıkama Hizmeti

Tecrübeli yerinde yıkama firmamız için başvurularınızı güvenle gerçekleştirebilirsiniz. Gelişmiş teknoloji ürünler eğitimli personel tarafından kullanılmaktadır.

Yerinde Yıkama Hangi Durumlarda Yapılır?

Yerinde yıkama işlemleri, bazı ihtiyaçlar sonrasında gündeme gelen hizmettir. Normal şartlarda firmamız temizlenecek olan malzemeyi adresinize gelir ve oradan alarak yıkama merkezlerine götürür. Ancak bazı hallerde bu merkez yıkama alanına götürtme işlemi yapılamayabilir. Örneklerle açıklanırsa, halıfleks temizliği gerektiğini varsayalım. Bunun taşınması için kapsamlı bir çıkarma işlemi yapılır ve bu çok uzun sürecektir. Zaman ve emek harcanmasını engellemek için, yıkama makineleri kullanılarak bulunduğunuz yere gelinir ve burada temizlik yapılır.  Yine koltuk takımları taşınması zor malzemeler olduğu için makineler kullanılarak yerinde yıkama işlemleri yapılmaktadır.  Yatakların temizliğinde de bazen yerinde yıkama işlemi yapılabilir. Bazen normal halılarda temizlik gerekiyorsa, fakat temizlenecek halı kurumsal bir yerdeyse de uygun zaman dilimi ayarlanarak temizleme işlemlerine başlanabilir. Biraz da keyfi durumların etkisi görülmektedir.  Ancak temel amaç kolay ve hızlı şekilde istenen sonuca ulaşılması olacaktır.

ankara yerinde yıkama

Yerinde Yıkama Nasıl Yapılır?

Ankara merkezli olarak faaliyetlerini sürdüren firmamızda yerinde yıkama işlemleri sistemli ve donanımlı şekilde gerçekleştirilmektedir. Halı, koltuk ya da yatak gibi malzemelerin özellikleri, sınıflandırmaları dikkate alınarak cihazlar kullanılır. Deterjan özellikleri, temizlenen ürünün hassasiyeti gibi konulara önem verilir. Ancak genel bir fikir olması açısından şu sıralama yapılmaktadır:

  • Yerinde yıkama için talepte bulunan müşterimiz adres ve zaman bilgilerini verir, firmamızda da yoğunluk olmaması halinde zaman konusunda anlaşılır.
  • Cihaz kullanım konusunda eğitimli personelimiz, yıkama olacak alanın ya da eşyanın büyüklüğüne göre tüm ekipmanı hazırlar.
  • Önceden sizden alınan ürün özelliğine göre deterjanlar hazır edilir. Bu sayede zarar görmesi engellenmiş olur.
  • İş yerleri için yerinde yıkama olacaksa, müşterilerin olmadığı bir saat ayarlanmaktadır.
  • Belirtilen adrese zamanında gelen ekibimiz, önce temizlenecek ürünün kaba temizliğini alır, yoz ve diğer pislikleri yok eder.
  • Sonraki aşamada köpüklü temizleme yapılır. Yıkama ile derindeki tüm lekeler giderilir. Eğer zor lekeler varsa işlemlerin öncesinde bölgesel leke çıkarma işlemi yapılır. Bu uygulama ile genel temizlikte kolaylık sağlanır.
  • Yıkama sonrasında durulama ve kurutma işlemleri gerçekleşir. Kurutma işlemlerini de cihaz yapar.
  • Temizlik bittiğinde genel kontroller yapılır, ancak beklenmeyen şekilde leke kalmışsa, yeniden temizlik gerçekleşir. Fakat genelde uygulama ile derinlemesine sorunsuz temizlik yapılmaktadır.
Yerinde Yıkama Fiyatları
Yerinde yıkama fiyatları için firmamızı arayarak bilgi almanız gerekir. Sabit bir fiyatlandırma verilmemesinin nedeni, ulaşım, yıkanacak alan, eşya büyüklüğü, personel temini vs. gibi çok yönlü etkenlerdir.

Diğer hizmetlerimizi buradan görebilirsiniz

 

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?