Tel: 0 506 853 96 65
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Yorgan Yıkama

25 Eylül 2017
142 kez görüntülendi
Yorgan Yıkama

Yorgan Yıkama

Kurumsal niteliklere sahip firmamızda yorgan yıkama hizmetini sorunsuz şekilde alabilirsiniz. Yorganlarınız pürüzsüz şekilde teslim edilir.

Yorgan Nasıl Yıkanır?

Her yorgan farklı özelliklere sahiptir. İçeriği ve dış kumaşı nedeniyle yorgan yıkama işlemlerinin profesyonel bir bakış açısıyla yapılması gerekir.  Firmamızda verilen hizmetlerde uygun deterjan ve de yöntemler kullanılarak işlem yapılır. Süreç hakkında daha fazla bilgi almak isteyenler için yorgan yıkama işlemleri şöyle yapılır:

  • Öncelikle yıkanacak yorganları almak için zaman belirlenir. Başvurularınız sonrasında firmamızın yoğunluk durumuna ve de sizin işlem aciliyetinize göre ürünler alınır.
  • Alınan ürünler yıkanmadan önce hassasiyetlerine göre ayrılır. Bazı yorganlar klasik yıkama işlemlerinde yapısal olarak bozulabildiği için daha hassas yıkama ile temizlenir.
  • Yıkama öncesinde deterjan hassasiyeti ve sıcaklık ayarları yine yorganlara göre belirlenir.
  • Eğer zor bir leke varsa, yıkama işlemi öncesinde bölgesel temizleme yapılır. Daha sonra genel temizliğe geçilir.
  • Yorganınız sizden alınırken hasar kontrolü yapılır ve teslim edilirken de aynı şekilde kontrol edilerek geri verilir.
  • Yorgan yıkama cihazlarında en yeni teknolojiye sahip makinelerden yararlanılır. Bu cihazlar kısa sürede temizler ve kurutur.
  • Yorganların yıkanma sürecinde hiçbir şekilde ıslak bekletilme durumu olmaz. Firma yetkili personelimiz, bu konuda hassasiyeti üst düzeyde tutar. Yani nem kokusu gibi durum söz konusu değildir.
  • Yıkama ve kurutma işlemlerinin bitimi sonrasında genel kontroller yapılır.
  • Yorganlarınızın daha güzel kokması için hoş koku ilave edilir.
  • En son ki aşamada size belirlenen sürede teslimatı yapılır.

yorgan

Yorganlar Ne Kadar Sıklıkla Yıkanmalı?
Yorganların yıkanması birçok kişinin bildiğinin aksine senelik değil birkaç ayda bir olacak şekilde yapılmalıdır. Eğer bu kadar sık temizlemeye vermek için zaman ve para olmadığını düşünüyorsanız sıklıkla yorganlarınızı havalandırmanız önerilir. Bunun nedeni mayt adı verilen, alerjisi olan kişilere doğrudan zararı dokunan mikroskobik canlılardır. Yorganların en dip yerlerinde ayrıca halıların da zemininde bu canlılar bolca bulunmaktadır. Düzenli temizlik yaptırarak ya da kendiniz yaparak daha sağlıklı kullanım elde edebilirsiniz. Özellikle bebekli ve alerjik astımı olan kişilerin yer aldığı evlerde buna daha fazla özen gösterilmesi gerekmektedir.

Yorgan Yıkama Fiyatları

Yorgan yıkama fiyatları, genel piyasa değerlendirmesi, yıkamada kullanılan malzeme ve cihazlarla hizmet kalitesi gibi etkenler dikkate alınarak belirlenmektedir. Yorgan ve battaniyelerin temizliği firmamız tarafından adet bazında ücretlendirilmiştir. Buna göre yorganlar adedi 30 liradan yıkanırken battaniyeler de 20 liradan temizlenmektedir. Hizmetlerle ilgili daha fazla bilgi için iletişim bilgilerimizi kullanabilirsiniz.

Diğer hizmetlerimizi buradan görebilirsiniz

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?