Tel: 0 506 853 96 65
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Yurt Halıfleks Yıkama

26 Eylül 2017
86 kez görüntülendi
Yurt Halıfleks Yıkama

Yurt Halıfleks Yıkama Hizmeti

Kurumsal yurt halıfleks yıkama firması olarak Ankara’daki en iyi yurt halıfleks yıkama hizmetini müşterilerimize sunmaktayız.

Yurtlarda Hijyenik Ortamın Önemi

Yurtlar çok fazla öğrencinin ikamet ettiği, kalabalık yaşam alanlarıdır. Kalabalık yaşam alanlarında bakteriler çok daha çabuk yayılıp hastalıklara neden olurlar. Öğrencilerin yurttan memnun kalması ve sağlıklı bir ortam oluşturmak için yurt halıflekslerinin periyodik olarak temizlenerek, yurt ortamının steril hale getirilmesi gerekir. Sanılanın aksine  süpürmek steril bir ortam hazırlamaz. Sadece yüzeydeki kaba kir ve toz temizleneceği için steril hale gelmez. Bakteriler üremeye devam eder. Bu nedenle halıflekslerin temizliğinde periyodik aralıklarla  yıkama yoluna gidilmelidir.  Kalabalık yaşam alanlarında kullanım alanını geniş tutması nedeniyle halıfleks kullanımı tercih edilmektedir. Halıfleksler yere yapıştırılmış olduğu için yerinden çıkarılıp, götürülemeyeceği için yerinde yıkama hizmeti tercih edilmelidir. Yerinde yıkama hizmeti veren firmamız profesyonel hizmet vererek, kısa bir sürede derinlemesine temizlik yaprak  steril hale getirir.

yurt

Yurt Halıfleks Nasıl Yıkanır?

Yurt halıfleks yıkama hizmetimizi profesyonel ve güler yüzlü personellerimiz ile son teknoloji ile tasarlanmış halı yıkama makinelerimiz ve %100 bitkisel temizleyici ürünlerimizle gerçekleştiriyoruz. Gelişigüzel ve yüzeysel temizlik yaparak, göz boyayan yurt halıfleks yıkama hizmetine kesinlikle karşıyız. Personellerimiz halıflekslerinizi inceleyerek uygun programı belirleyerek, maksimum oranda hijyenik hale gelmesini sağlar.

  1. Ön Temizleme: Yurt halıfleksleri, öncelikle güçlü makineler ile kaba kir ve tozundan arındırılarak yıkama işlemine hazır hale getirilir.
  2. Uygun Program Belirleme: Yurt halıflekslerinin dokuma sıklığına, ipliklerine, renklendirme tekniğine, türüne ve kalınlığına uygun program profesyonel ekibimiz tarafından seçilerek maksimum oranda temizlenmesi sağlanır.
  3. Derinlemesine Temizleme: Son teknolojiler ışığı da tasarlanmış halı yıkama makineleri ile yurt halıfleksleri fırçalanır ve temizleyiciler halıflekse işlenir. Kullandığımız temizleyiciler insan sağlığına kesinlikle zarar vermeyecek, tamamen bitkisel ürünlerden üretilmiş %100 doğal temizleyicilerdir.
  4. Yıkama: Makinelerimizle halıflekslere işleyen kir yıkanarak arındırılır.
  5. Vakumlama: Halı temizleyici üründen arındırıldıktan sonra halıfleksin içinde kalan su vakum makinelerimiz ile çekilerek kullanıma hazır hale getirilir.
Yurt Halıfleks Yıkama Fiyatları
Yurt halıfleksinizin türüne, dokuma sıklığına, yapısına göre sizlere yerinde yıkama hizmeti sunacağımız yurt halıfleks yıkama fiyatlarımız hakkında bilgi almak için lütfen bizim ile iletişime geçin.

Diğer hizmetlerimizi buradan görebilirsiniz

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?