Tel: 0 506 853 96 65
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Zebra Perde Modelleri

31 Ekim 2017
116 kez görüntülendi
Zebra Perde Modelleri

Zebra perde modelleri stor perdeler ile aynı oranda kullanıma sahiptir. Ancak stor perdelerden daha kullanışlı olmaları ile ön plana çıkarlar. Son dönemlerde hem evlerini hem de iş yerlerini süsler. Bu nedenle de zebra perde kullanımında sürekli devam eden bir etki durumu vardır.

Zebra Perde

Bu tür perdeler çizgili oluşu nedeni ile zebra perde adını almıştır. Farklı türden iki kumaş enine şeritler halinde kesilerek birleşir. Genellikle bu iki türden biri tül diğeri ise kumaştır. Bu nedenle de zebra perdeler hem gündüz hem de gece kullanım için uygundur.

Kumaş yerleri bir araya getirilerek gece kullanımına uyum sağlar. Asla içeriyi göstermeyen bir yapıya sahiptir. İş yerlerinde ise kişileri güneş ışığından koruduğu için de oldukça tercih edilir. Tül kısımları da bir araya getirilerek gündüz kullanım için uygun bir hale gelir. Herkesin istediği düzeyde bu perdeler ayarlanabilir.

zebra perde

Zebra Perde Kullanımı

Zebra perde kullanımında son yıllarda bir artış durumu vardır. Aynı etki kendisini zebra perde modelleri içerisinde de gösterir. Kişiler zebra perdelerin kullanım kolaylığından dolayı oldukça tercih etmektedir.

Zebra perde kullanımı sayesinde artık iş yerlerinde tam anlamı ile bir hoşluk sağlanmıştır. Çünkü iş yerlerinde genellikle kullanılan perdeler göze çok da hitap etmeyen perdelerden oluşmaktadır. Çünkü iş yeri perdeleri estetik kaygı oluşturmadan işe yararlılığına göre değerlendirilir. Bu durum sonucunda da zebra perdeye yönelim herkes tarafından oldukça olumlu karşılanır.

Zebra Perde Tercihi

Zebra perde modelleri sayesinde evinizin dekorasyonuna uygun perdelere ulaşabilirsiniz. Bu durum da sizin için son derece iyi bir şekilde dekore edilmiş ev ve ofis olanağına ulaştırır. Özellikle geometrik desenli modellere son dönemlerde oldukça yoğun bir ilgi durumu vardır.

Zebra perdelerinizi yıkatmak için en uygun firmayı arıyorsanız perde yıkama konusunda garantili hizmet veren firmamızı tercih edebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?